Varuji každou osobu mladší 18 let, že obsah na těchto stránkách a odkazy na jiné weby se týkají pohoršujícího materiálu týkajícího se především sexuální tématiky homosexuálních párů.
Věková hranice je tu od 18 + a neberu žádnou odpovědnost pokud mladší jedinci utrpí jakoukoliv újmu na zdraví.
Mé stránky jsou mím vlastnictvím a váže se na ně autorské právo.
Kontakt na mě je : Ctenar0@seznam.cz
Tyto stránky především slouží mě, děkuji všem kteří stvořily svět bez kterého já bych nepřežila mnoho dní.

Jednou to začalo a nikdy to neskončí.

Míša

9. května 2015 v 19:31 | sisi/ctenar |  Jednorázovky
Tak po dlouhé době :D, musela jsem. Šíleně moc nemám co číst až mě to donutilo něco napsat... :D Kdo si to přečtě tuším že nebude litovat.


Smích naráží do budov. Boky se třou o sebe. Zuby se lesknoucí v cizích zorničkách, no prostě úsměvy od ucha k uchu. Celá banda míří křivolakou ulicí do baru. Bar plný lidí, kteří se umí odvázat a nesoudit tak jako všichni ostatní tam venku. Schody nesou jejich nohy před kovovou mříž, není to vězení, je to místo volnosti a svobody.
"Budete si chtít odložit věci do šatny?" Vrtím hlavou a zdvořile odmítám, "ne děkujeme."
"Dělá to..." Crnkla mě Gabriela do ucha a to odpoutalo mou pozornost od vyhazovače přede mnou, otáčím se zpět. "Co jste prosím říkal?" Ten má ale hluboký černý oči, uhranul mě. "Dělá to sto korun."Pousmíval se.
"Ten je úchvatně líbeznej." Zacvrlikala mi Gab. A, že do háje měla recht.
Těžko se mi zněj spouštěly oči, ale byly jsme tu kvůli něčemu jinému. "Jdeme." Zavelel jsem. Táhl jsem nás uličkami soukromým klubem pro homosexuály. Přesně jsem věděl kudy jít. Křesla v koutu obsadily naše kabáty. U baru následovalo pár uvolňujících panáků. Protáhly jsme se davem lidí blíž našemu cíly. Světla, zrcadla, barevná skla a parket. To byl náš prostý cíl. Prostor se pro mě vyprázdnil, jen já hudba a mí přátelé. Hmm začíná to slibně, Calvin Harris a Sweet nothing. Krkem pokroužím, víčka přivřené. Prsty proplétám s těmi Gabčinými. Krok sem, pohup tam, upss teď jsem se zamotal. Alkohol proudí, to mám rád. Světla blikají, těla se svíjení, otírám se o ní, tak to mám vážně rád. Večer proudí v plné parádě. Líbáme se, jazykem ji opečovávám, ať si lidi myslí co chtějí, já ji miluji. Někdo je blízko mě a hladí mi bok. Gabča se na tu osobu otáčí a zve ji k tanci s námi. Do hajzlu vyhazovač. Sbíhaj se mi sliny. Drží v ruce papírek s číslem. Odtahujeme se a chce odejít. Kam chceš jít? Rukou s papírkem reaguji a stahuji ho do víru k nám. "Promin myslel jsem, že.." Nenechám tě dokončit to, kamaráde tady se nemyslí. Rty se otírám o ret a rukou objímám tě co to jde, Gabi mačká se na mě a já tak musím na tebe. Sem z tebe skoro vzrušenej kdžy na mé pootevřené rty vytváříš nátlak. Nos zaboříš do mé tváře a pevným svůdným dotekem mi jedeš od boku ke krku. Nic jiného nestíhám zmateně zírám do modrých očí, kde jsou kčertu ty černé? "Ukaž ten papírek.!! Řve mi Gab do ucha abych ji uslyšel."Kde je?" Hledal jsem ho pohledem v blízkém okolí. Táhla mě na bar, neslyšela mě. Pár panáků, už sme oba byly natom slušně. "Pracuje pak se mu ozveš. Políbila mě a kolenem se ke mě vklínila. "Pořád tě pozoruje, když chodí okolo." Políbil jsem ji a táhl ruku v ruce pryč. "Héééj" Vlála za mnou jako pták. Jo seděl tam, předtím jak tam byl, ještě krásnější, dostal jsem strach. Všimnul si nás. "To je od tebe?" Zašeptal jsem přiopile. "Ne není." Usmíval se připitomněle, dělal si ze mě srandu. Vytáhl jsem papírek a chtěl ho dát na stůl "V tom případě ho nechci, když není od tebe." Už, už jsme byl pryč když mě zastavil. "Ve čtyři končím, nebo se mi ozvy kdykoliv jindy." Můj úsměv svítil v ultrafialovém světle snad až do darkroomu daleko od nás. "Neotočil jsem se na něj, ale jasně jsem cítil jeho rty na svém uchu a jeho pevně ruce na boku. Ucouvl jsem dozadu aby se o mě otřel tělem. Neotočil jsem se, ale jasně jsem věděl že se usmíval když jsme plachtily na parket.
Tančily jsme štastní a propletení do sebe, Gab a já jsme byly skoro jedno tělo a duše. Ona to věděla, stejně tak jako věděla, že jsem víc gay než heterák. Ona měla přítele, a milovala zároveň mě, já ji miloval, ale chtěl jsem toho týpka v bílím tílku s nápisem, že se mnou chce sex. Bylo těsně před čtvrtou raní když jsme vycházely ven, on ale u dveří nestál, asi už vyhazoval lidi. Gab se rozloučial a vklouzla do přítelovy horké náruče a já ve výklenku vedlejších dveří čekal. Určitě nebylo venku teplo, ale mě bylo krásně, těšil jsem se. Bůh ví kdy, začal odcházet personál. To musel být on. Než vykročil zatáhl jsem ho za bundu, nechápavý výraz se proměnil v zaujatý. Sundal si bundu a přehodil ji přese mě. "Jsem tu autem, nevadí?" Nevyřčenou obavu zarazil, výrokem že je abstinent. TO jsem si nechal líbit. Otevřel mi dveře spolujezde a než jsem se posadil žhavě mě políbil. Celou cestu autem měl ruku na mém koleni či stehnu. Připadal jsem si jako školačka, šíleně mě přitahoval. Nevím kde jsme nevím kde bydlí, ale vzmohl se ve mě takový žár, že jsem mu cpal jazyk do krku už ve výtahu. Nebyl proti kolem páté ráno určitě už nikde nikdo nebyl. Srážely jsme se poklopci. Jo jsme oba rozverní chlapci. Hmmmpf. Zaklonil jsem mu krk a zuby jsem jel od brady k lícní kosti. Uchechtl se a já ho pokousal. Plác. Hryznul jsem ho zas. Rukou mě plácnul tak až mě přikurtoval nohu ke svému boku. Bylo to silné, velké a chtěl jsem aby to už do mě dal. Výtah škubnul, hlučné kroky, šramot a pád. Než spadnul stihnul zabouchnout dveře, asi budou sousedi lamentova..."Kdy si mi stihnul stáhnout kalhoty ke kontíkům ?" Jo to proto chlapec spad."Sem až nechutně moc nedočkavej." Přes smích se zalykal. "Jsem z tebe fáákt totálně šílenej." Snažil jsem se mu to tílko rozervat. Z očí do očí, rukou jsem ho začal třít, vykouřím tě tak jak už nikdo, nikdy, nikde. "Budeš hekat až tě budu šukat."Mumlal se zavřenýma očima na mě, s plnými ústy jsem stihl jen dodat, že bude slastí vzlykat až ho budu dělat...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mell Mell | E-mail | Web | 28. května 2015 v 13:08 | Reagovat

To bolo úžasné, akurát na náladičku, síce škoda, že to čítam na obed a nie večer, ale perfektné na odreagovanie sa od ťažkého dňa. Ďakujem veľmi za dobrú poviedku.
Ako som videla, že nemáš čo čítať na mojom blogu som teraz niečo pridala (bohužiaľ SasuNaru, staré a otrepané, ale snáď bude dobré aj také, len varujem je to 21+ xD) budem teraz pridávať častejšie, tak možno sa ti niečo zapáči :D

ešte raz ďakujem za dobré čítaníčko a dúfam, že ešte iečo dobré v blízkej dobe napíšeš :)

2 Mell Mell | E-mail | Web | 2. června 2015 v 19:00 | Reagovat

Ďakujem, že si bola na mojom blogu a prečítala si si FFku. Dúfam, že sa tam ešte zastavíš... a bude tam niečo lepšie ako predtým.. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama