Varuji každou osobu mladší 18 let, že obsah na těchto stránkách a odkazy na jiné weby se týkají pohoršujícího materiálu týkajícího se především sexuální tématiky homosexuálních párů.
Věková hranice je tu od 18 + a neberu žádnou odpovědnost pokud mladší jedinci utrpí jakoukoliv újmu na zdraví.
Mé stránky jsou mím vlastnictvím a váže se na ně autorské právo.
Kontakt na mě je : Ctenar0@seznam.cz
Tyto stránky především slouží mě, děkuji všem kteří stvořily svět bez kterého já bych nepřežila mnoho dní.

Jednou to začalo a nikdy to neskončí.

Pendulum

24. srpna 2014 v 21:31 | sisi/ctenar |  Jednorázovky
Prostorem duněla hudba, společnost byla nabitá elektřinou a ve vzduchu se mísila mlha s všemožnými pachy. Sval po svalu se vlnil podle toho jak jejich majitel chtěl. Někdo by vyřkl, že se všichni cukají a neforemně zasekávají ale opak byl pravdou.Hlava na hlavě, jedno tempo, jedna síla, jeden rytmus, tvrdý pohyb až s neuvěřitelným citem dotažený do konce.
Následoval prudký záklon hlavy, až ho zabolel ohryzek.
Údy se třely o cizí údy, vlasy šlehaly do cizích tváří. Pot se mísil s cizím žárem. Chladné kapky sražené na stropě haly skapávaly na rozžhavená těla pod ní a jejich vlastníci prahnoucí po schlazení je s naprostou odevzdaností přijímaly. Nebylo nic , neexistovalo nic, jen ta noc.
Pohledem zavadil o někoho poblíž. Upřeným pohledem se zarazil nad tou smyslnou nabídkou. Vykasané rukávy košile, a rozházené nagelované vlasy a ten pohlcující výraz tváře se zavřenými víčky. Nepatřil tam, nikdo neměl výzor tohohle boha. Přirazil se k němu na zad a kroužil pozadím o to jeho. Nepřišlo žádné zaražení, ani úcuk značící úprk.
Vyklenutí zpět bylo provedeno s takovou samozřejmostí.
Otíraly se o sebe jako by o sebe téměř neměly zájem, ale každý dotyk byl naplněný ostrým výbojem, který nesl pulz o dalším počínání a přímo řval ještě, mnohem víc! Nestačí! Přetočil jsem se za něj a položil jsem ruce na jeho osvalená pevná záda. Bříšky prstů jsem jemně poklepával na zvhlý materiál košile. Dlaněmi jsem zadrhl o jeho lopatky a krouživým pohybem pod pažemi jsem se dostal k jeho límečku. Zabral jsem a trhnutím tak několik knoflíčku povolil. Jedna ruka se vrátila na rameno a druhá zamířila na hrudník. Byl jsem vzrušený o tom žádná a můj spolutanečník tak povolný. Přihmouřil jsem oči, a ve spirále vjemů jsem postřehl pouze náhlou změnu pod nohama. Stál za mnou a držel mě za zápěstí pár prsty, tak lehký dotyk. Hudba ustoupila do pozadí a já vnímal lehké tření, vzduch který jsem nemohl nasát a jeho jazyk na mém krku. Podmanil si mě během chvíle, ukázal mi kdo je tady ten pán. Ohnul mě v pase a můj zadek si přivlastnil do svých silných rukou. Drze přirazil svým pevným údem až jsem si stiskl zuby ret.
Spojily své ruce v jednu a tu druhou oba zaryly do kůže toho druhého. Čelem k sobě se mačkaly a zadrhávaly se o sebe ve smysleném tanci vášně. Pevný kontakt očí a brzce sražené zuby. Donutil je couvat v východu označenému EXIT. Ruka v ruce a spěch hodný úprku.Takhle by měl končit každý večer? Budoucnost?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Voldy Voldy | 6. září 2014 v 10:29 | Reagovat

Začínám milovat ty tvoje kresby. No vážně, asi si tě najmu.

2 sisi sisi | 8. září 2014 v 22:19 | Reagovat

ále prosímtě přivelmi mi lichotíš )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama