Varuji každou osobu mladší 18 let, že obsah na těchto stránkách a odkazy na jiné weby se týkají pohoršujícího materiálu týkajícího se především sexuální tématiky homosexuálních párů.
Věková hranice je tu od 18 + a neberu žádnou odpovědnost pokud mladší jedinci utrpí jakoukoliv újmu na zdraví.
Mé stránky jsou mím vlastnictvím a váže se na ně autorské právo.
Kontakt na mě je : Ctenar0@seznam.cz
Tyto stránky především slouží mě, děkuji všem kteří stvořily svět bez kterého já bych nepřežila mnoho dní.

Jednou to začalo a nikdy to neskončí.

&&'3◘♥333♦

4. dubna 2014 v 0:20 | sisi/ctenar |  Rty a Ty
Je to něco o čem sama nevím co si myslet, inspirovala mě jedna nejspíš pubertální klučičí banda. Vidíte někoho a víte, že i přes ty kyselý xichty a 5 metrů odstupu je mezi nimi něco víc. Něco malého-velkého co se oba snaží utajit. A nebo to byla jen moje představa, kterou jsem o hodně velké pauze rozvíjela v parku, jo 5 hodin pozorování nějakých týpků je dost nato aby jeden zešílel a napsal si solidní poznámky.
Varování +18, člověk nikdy neví co koho může ovlivnit :D
Bezejmen, bez slibů a bez očekávání, je to nejspíš blbost kterou jsem po sobě ani nečetla.Prvním pohledem jsem zhodnotil tebe a tvůj výzor, bože takový zjev. Blond, kudrliny a mírně při těle. Jak já tě vraždíval za tvůj zpěv v doprovodu elektrické kytary a když si zapl mikrofon, pocit který se ve mě svíral abych tě nešel uškrtit kabelem je snad důvod proč ještě existuješ. Nějak se to udělalo, kdo by tušil proč, byl by borec. Obdivuju tě, stejně jako nechápu. Výzor andělský a stejně tak čistý uvnitř a přesto jsi ďas.
&&'3◘♥333♦
"Takže bys byl pro nezávaznej sex?" Bral jsem to v pohodě, nač se děsit.Vypily jsme oba hodně a třetí osoba v pokoji se na mě jen pousmála.
"Tak proč si neužít že ?"Odvětil jsem.
"Tak jdem nato ne ?" Zasmál se, druhý se zavrtal pod peřinu a já pár hlty spolk nadšené ano.
"Pusť nějaký film, jsem tuhej." Během té noci my utkvělo v hlavě jen to že usínám. Ráno sem se vypařil a málem se rozpustil ve sprše, tolik teplé vody a klidu. "Hlad..." Zaskuhral jsem a spolubydlící slyšíc to na chodbě se smíchy málem počůral. Prázdná lednice věděla své, a blížící se škola hovořila jasně. Slunce pražilo, mozek se smažil a největší ironie byla, že jsem toho blonďatýho týpka chtěl do postele. Nebyl můj typ, ani výzorem ani chováním, ale něco měl do sebe. Možná taková ta aura tajemství, to že byl pro sex jen tak, a především bydlel kousek.

&&'3◘♥333♦
Ironie osudu, asi dva týdny nato jsme se políbily. Bylo to divný, lehký a sakra rychlý, pospíchal jsem totiž do školy. Jen jedna věc mě neskutečně sere a to ta kdžy mě ignoruje. Je to jen o sexu, jo dobrý já to beru, ale tak ať aspoň odpovídá kdžy něco chci nebo se ptám. Po pár nocích flirtu a šmátrání jsem se mu poprvé podvolil. Zmetek jeden, ale aspoň řádně žadonil. Občas něco podnikneme, a já na nikoho nežárlím ikdžy flirtuje snad se vším co je chlap a sexy. Je mi to fuk, není můj nic, sdílíme upřímné odpovědi a pořádnej sex. Není mi to líto, a aspoň na mě neleze žárlivost. Jednou jsme šli třeba někam a během půl hodiny se ztratil kdo ví kam a přišel až druhej den a ptal se co jsem všecko zmák. Nevím jestly se ptal na sex s jinýma, ale on sám nic neříkal a to máme domluvu že o sexu s cizíma si řeknem čistě z hlediska bezpečí. Na večer jsme daly film a já si ale stejně připadal divně, chtěl jsem se zeptat ale nevěděl jsem na co a to mě sralo. Ani nechápu proč.
&&'3◘♥333♦
Nikdo z našich přátel nic netuší, je to jen mezi námi dvěma a oboum nám to tak vyhovuje. Nač poslouchat nadávky nebo zhnusené poznámky, to že si mezi kámošema nadáváte do buzen neznamená, že jimi jste. Ale když vás někdo načapá v něčí prdely tak jste prostě v prdely a bohužel doslovně. Schůzky jsou hodně pozdně noční, odcházím jak chci, stejně nikdy potom nemůžu spát. Jo nespavost je šílená věc. TO mi připomělo další šílenost, nato že se líbáme nikdy to nepraktikujeme po francouzsky, jsem holt proti. No občas je krušné hatit mu jeho pokusy. Jsme v celku dobří přátelé, teda kdžy on něco chce. Jsem asi rozená obětavá oběť, a to sem fakt chlap. Takový lidi jako já jsou havět, jen trpíme, ale co já jsem spokojen v míře toho co mohu mít. Mohl jsem večery trávit i sám, tohle je vlastně výhodné a fajn, takže mi nemá co scházet, ale známe to nikdy nejsme spokojeni jen s tím co máme. Máloo, je to prostě málo, naše hamounství ale stejně nakonec všecko podělá, tak raději alespoň to malounko co se mi právě naskýtá.
&&'3◘♥333♦
Líbí se mi, že mě potom drží třeba za ruku, než usne. Kdžy odcházím a on se probudí lehce mě pohladí. Možná jsem si ho vybral protože je na pokoji sám, a vypadal tak osamoceně. Soucit to nebyl spíš jsem cítil šanci dřív než jsem si to uvědomil. Tenhle anděl je vážně fajn. Přeji každému aby nějakého anděla měl, nehledě na barvu vlasů atd. Černoši jsou přece taky sexy... Při té myšlence musím vypláznout jazyk. Baštím pudink a jsme celý upatlaný, mlsné myšlenky mě táhnout k mému andělovi. Jo je anděl, dává mi tolik a přitom spolu nemáme nic a bere si jen to co mu nabídnu já sám a pro blaho tělo at si nechá, já mám svou duši, prostor a pudink a mé nemravné myšlenky mě právě naprosto nějak vykolejily a nevím co jsem chtěl, kam se poděly myšlenky při vzpomínce na jeho hříšně klidnou tvář a slova když mě pobízí. "Polož se na mě, užívej si to" a jindy "ještě se prohni, ták vydrž, vydrž!" Smyslné mylšenky mě napadají asi si na večer schovám ještě nějaký ten pudink.
&&'3◘♥333♦
Proč to takto vlastně píšu? Sděluju vám něco naprosto mimo mísu? Asi protože jsem téměř namol a vskutku nadržený. A anděl je někde pryč. Ijá se občas potřebuju sesypat, ale on to asi vždy vytuší a uteče nějak pryč. Kde je když ho potřebuju já? Asi se musím smířit, vždy je někde nějaká oběť a já mu to nedaruju přístě. Vyberu si to jiným způsobem.
&&'3◘♥333♦
Okusuji tvé rty, laskám tě jazykem v koutcích, dráždím tě jako bych se chtěl líbat tvrdě a dravě, ale jakmile na mě narazíš zuby zpomalím a líně sjedu na tvou bradu. Občas je to jako milostné hledání. Baví mě tě dráždit, hledat tvé nové skulinky a zákoutí, vím neměl bych ale neskutečně mě to baví a podbízí a čím víc nechceš a bráníš se tím mě to láká víc a víc. Rukou hladím tvé rameno v krouživém gestu, tahám tě za spodní ret a snažím se naznačit, že si tě chci užít svými rty. Tak co dovolíš? Ani se tě nemusím ptát, stahuješ si trenýrky. Jak se vzpouzí, a chce ven. Pomůžu ti a oddálím se trochu abych zpozoroval jak se pereš s prádlem. Vždy objevím něco nového. Tvoje deka navíc mi ani nepříjdou, je to vzláštní ale sluší ti. Nad mojí trapnou myšlenkou se usměju a raději ti políbím bradavku než si něčeho všimneš , jak bych to asi vysvětlil. Nechceme přece teď rozepři...
Udychaný se odkulíš a přikryješ sebe a mě necháš se samotného otřít, co bych chtěl nejsem tvůj miláček co. Najednou se na chvíli cítím lehce potupně, jakmile mě ale pohladíš opět po ruce vše se rozpíjí a já si lehám k pokračování filmu zase mi uniklo veškeré podstatné, no co už. Je kolem půl druhé ráno a já vstávám v 5 do práce prozměnu. Soo cool. Usínáš během chviličky a já vypínám televizi a potichu odcházím, dnes si mrtvý a já se ti ani nedivím mám pocit že se ráno nezvednu. Trochu se opláchnu a padám do postele své. Je zvláštní jak se mi v tvé přítomnosti nedá usnout, jako bych čekal nějaké něco, všecko a vlastně vůbec nic. Avšak na svůj polštář hlavu položím a jsem v tu ránu jako do vody vhozený.
&&'3◘♥333♦
Není to láska, není to žert. Jako křehkému souznění je možné tomu rozumnět. Změť citů se točí kolem mé osy a ty tam vlastně vůbec nejsi, tak hele sakra kde si ? Líbám tvé rty a přesto nic necítím, až pokaždé náhlé vzrušení pocítím vím, že je vše dobré. Ale mám špatný pocit, co kdžy se omrzíme, co kdžy se podějou divné věci a ty se zamiluješ nebo já, co když jeden do druhého nebo oba do jiného? Ale nač tyhle otázky řešit? My jsme přece přátelé. Až se to posere, řešení se objeví a city ty budou mít pré.
&&'3◘♥333♦
Anděl s kudrnatými blond vlasy, šuká mě skoro obden hoši naši.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama