Varuji každou osobu mladší 18 let, že obsah na těchto stránkách a odkazy na jiné weby se týkají pohoršujícího materiálu týkajícího se především sexuální tématiky homosexuálních párů.
Věková hranice je tu od 18 + a neberu žádnou odpovědnost pokud mladší jedinci utrpí jakoukoliv újmu na zdraví.
Mé stránky jsou mím vlastnictvím a váže se na ně autorské právo.
Kontakt na mě je : Ctenar0@seznam.cz
Tyto stránky především slouží mě, děkuji všem kteří stvořily svět bez kterého já bych nepřežila mnoho dní.

Jednou to začalo a nikdy to neskončí.

Dnešní svět

7. února 2014 v 23:55 | sisi/ctenar |  Téma týdne
Voala, mám pár kapek alkoholu v těle a jak se mi chce psát... Je to pofidérní, dnes je to stejné jako vždy dřív, je těžké rozpoznat co nám připadá stejné a bylo tomu tak i dřív a co je jiné. Každou chvíli se to tváří jinak, je jen na nás co si zvona vybereme. Ikdyž možná ani to neovlivnujeme my, náš mozek přece jen je vždy pár kroků dopředu před námi. Je tu korupce, ta byla vždy jen pod jiným krycím názvem. Drogy, budiž jsou nové s mnohem hezčími názvy než-li dříve naprosto jedovatý "pravý" absinth.* Neumím tu dělat správné uvozovky jinak by tu byly soráč.* Jen tak jako dovětek, je zbytečné uvažovat nad každou stupiditou, ale to by jsme nebyly my, že ? XD už po věčnost ztrácíme hlavu nad samými stupiditami abychom se pak měly na co vymlouvat a aby náš systém nefungoval. A proč nefunguje, protože my sami nefungujeme správně. Jsme sobečtí pokrytci s touhami, které ani nezvládáme naplnit či jen využít. Je to tak vtipný, celá ta naše existence i jednobuněčným amédám se žije lépe, Mrzutost nad naší bídou. Svět jak ho známe neexistuje a nikdy neexistoval natož aby kdy vůbec tak mohl být označen. Vše je to jedno, nikoho nezajímá že existuje tohle téma týdne, má to nás obyčejný pidilidi zaměstnat aby jsme si myslely jak nejsme užiteční, jak na nás někomu záleží ale pak ? XD zdrhnou, vždycky zdrhnou, jen ná se hrnu vpřed a stojím po boku který se rozplývá čím dál jsem blíž. MOc mě těší že vás tohle nezajímá, mě to tak vyhovuje mám klid a za čas až si to přečtu aspon pochytím nějaký další motiv tohohle bezvýznamnýho chování. Ale teď je mi líp, nepamatuji si co jsme už psala a tak to má být, přesně tak svět funguje. Existuje jen osobitý svět ve kterém si my volíme jak budeme byti. Tak zase naschle.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 M. M. | 10. února 2014 v 12:40 | Reagovat

Když nevíš, že voilà se píše správně takto, tak se prosím neztrapňuj tím, že to budeš používat.

2 sisi/ctenar sisi/ctenar | Web | 10. února 2014 v 14:03 | Reagovat

[1]: xD kdybych se učila francouzsky, možná by mě tvá reakce i pobouřila. Vzhledem k tomu, že tenhle blog slouží jen mě, vskutku se trapně cítit nehodlám.

3 Tamara Tamara | 15. února 2014 v 0:46 | Reagovat

tento clanok je na mna moc hlboky :D alebo malo pijem :D jedno z toho :D
pokracko bude do nedele :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama