Varuji každou osobu mladší 18 let, že obsah na těchto stránkách a odkazy na jiné weby se týkají pohoršujícího materiálu týkajícího se především sexuální tématiky homosexuálních párů.
Věková hranice je tu od 18 + a neberu žádnou odpovědnost pokud mladší jedinci utrpí jakoukoliv újmu na zdraví.
Mé stránky jsou mím vlastnictvím a váže se na ně autorské právo.
Kontakt na mě je : Ctenar0@seznam.cz
Tyto stránky především slouží mě, děkuji všem kteří stvořily svět bez kterého já bych nepřežila mnoho dní.

Jednou to začalo a nikdy to neskončí.

Komentáře

1 GVKB GVKB | E-mail | Web | 13. srpna 2013 v 10:36 | Reagovat

Existují zde jenom vztahy, nic jiného zde nikdy nebylo a nikdy ani nebude, vztahy nejsou správné nebo chybné, jsou takové, jaká je životní situace, protože jiné ani být nemohou!
Mnozí považují vztahy za jednoduchý stroj, který lze násilně ovládnout a učinit ze vztahů otroky a sluhy, tak to nefunguje, vztahy nejsou strojem, jsou živým systémem, a tak vztahy nelze násilím ovládnout, a učinit si ze vztahů otroky a sluhy.
Všechny lidské diktatury rychle vznikly a rychle i zanikly, a je jedno o jaké zde šlo mocenské diktatury, a v jakém času a prostoru tyto diktatury vznikali a zanikali!
Vše co končí na ismus (feudalismus, kapitalismus, fašismus, socialismus, hinduismus, byrokratismus, atd.) to je diktatura, která bere vztahy jako stroj, který lze násilím ovládnout!
V současnosti existujeme v diktatuře, která se jmenuje byrokratismus, není zde demokracie ani kapitalismus!
Nejspíše jste zmatení pojmem byrokratismus, vždyť se nikde o pojmu byrokratismus veřejně nehovoří, co to je vlastně ten nový globální byrokratismus?
Byrokratismus je snaha mocných byrokratů, násilně ovládnout všechny vztahy, a prohlašovat všechny vztahy za jednoduchý stroj, se kterým lze byrokraticky snadno manipulovat, pomocí byrokratických nařízení a byrokratické kontroly.
Když stará diktatura už nefunguje, tak je nahrazená novou diktaturou, místo sobeckého kapitalisty, je zde sobecký byrokrat, ale co se vlastně změnilo?
Zlo vykonal ten, kdo se chtěl mít dobře, to je princip každé lidské ideologické diktatury, která bere živé lidské vztahy jako stroj, a dělá z lidí ubohé genetické roboty, bez citu a charakteru.
Když už s lidmi nemanipulují peníze, tak s lidmi manipulují smlouvy, smlouvy jsou dneska více než peníze, v tom je princip nového byrokratismu, že na každý bezvýznamný obchodní vztah, zde musí být mezi lidmi a organizacemi, nějaká podepsaná byrokratická smlouva!

2 Siky Siky | Web | 15. srpna 2013 v 10:22 | Reagovat

Asi nechápu komentář nad mým, ale nevermind it. xD
Jak nezajímá?? Další díl, Sisinko a rychle, prosím! xDD
Velmi se mi to páčilo a zanechalo mě to toužící a po další a další a další. To zní celkem úchylně. :-D
Jsem skoro zapomněla, jak skvěle píšeš... mám moc ráda tvůj styl, je takový neobvyklý. :33

3 Abigail Osbourne Abigail Osbourne | E-mail | Web | 20. srpna 2013 v 16:13 | Reagovat

Reakce na tvůj komentář u mě na blogu:
Je opravdu neskutečná náhoda, že zrovna, když jsem se rozhodla se do povídky znovu obout. Přišel tento tvůj komentář za který jsem ti neskonale vděčná! Upřímně se toho děsím. Děj mám sice promyšlený, ale já jsem tak líná psát! :D Ale třetí kapitola už je skoro hotová ;). Určitě však nezačnu znovu zveřejňovat dokud nebudu mít v záloze nejmíň 7 kapitol. Teď mě tak napadl jeden bláznivý nápad... Nechtěla bys mi dělat betu? Rádce všerádce a podporu v těžkých chvílích? Nikoho takového nemám,  možná je to jeden z důvodů, proč je to s povídkou tak bídné. Pokud ne, nevadí. Jsem neskonale ráda za tvou příznivou reakci.

Abby

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.