Varuji každou osobu mladší 18 let, že obsah na těchto stránkách a odkazy na jiné weby se týkají pohoršujícího materiálu týkajícího se především sexuální tématiky homosexuálních párů.
Věková hranice je tu od 18 + a neberu žádnou odpovědnost pokud mladší jedinci utrpí jakoukoliv újmu na zdraví.
Mé stránky jsou mím vlastnictvím a váže se na ně autorské právo.
Kontakt na mě je : Ctenar0@seznam.cz
Tyto stránky především slouží mě, děkuji všem kteří stvořily svět bez kterého já bych nepřežila mnoho dní.

Jednou to začalo a nikdy to neskončí.

Vážka je tu

11. dubna 2010 v 23:37 | sisi |  Vážka -STARÁ
Á už mi to jde vložit xD já chytrá hlava to dala do wordpadu xD 
Edenovo  *
Uplynuly už téměř 3 měsíce co unesly toho ďábla a já jsem o něm skoro nic nezjistil, ale pak jednou když jsem najel do databáze, otevřel se mi nekončící seznam jmen lidí co pracovaly pro vládu, zíral jsem, pod zlou předtuchou jsme okamžitě dal vědět vládě a ta jen nevěřila než si to neuvěřila. Zjištění že to bylo otevření skoro několik měsíců mě málem porazilo, tolik lidí, co dělaly pro vládu nebezpečně mise, vše tu bylo, narození, stav, mise, zdravoní karta, prostě všechny data co měly být zaveslovány, vím že bych neměl ale podle pár mizerných informací jsme ho našel, valil jsem oči, on byl vážně ďábel, několikrát degradován a přesto povolán znovu do akce, důvody nepřiznané, několik zakázek, spousta válek a misí nejen ve válečných oblastech, na zranění jsem se ani nedíval, to co měl na těle, muselo být nic oproti tomu co měl na duši.Byl jak veterán, skoro jak já, až s tím rozdílem že já si oproti němu hřál ruce v rukavičkách u krbu mezitím co on dělal ty nejhorší svinstva. Dozvěděl jsem se i něco o jeho rodině, otec, matka, víc nic.Ani to jak napěchoval a jak postupoval, krom toho že tu byla skoro ob rok samá degradace, ani nevím jak na tom hodnostně je.On byl vlastně loutkou vlády a pěchoty.Dělal všechno od marináka po odstřelovače.  "Pěknej seznam, ale já byl taky dobrej a stále ještě zkušenější.Já byl taky mistr v oboru když on byl unikát mohl jsem se nad ním i převyšovat, ale kdybych dělal to co on……..kadžopádně se dívím že je schopen ještě rozumně uvažovat. Já na jeho místě bych šel radši na mizernou penzy, která h určitě čeká.Podle toho co tu je, pro vládu první poslední a ty největší sračky a nakonec ještě bude o almužně. S nechutí jsem to zavřel a pomocí hesla ty stránky zablokoval na dva tisíce úkonů, takhle to trochu zamezí úniku informací.

Alenovo *
Po skoro 4 měsících tu stojím.Na prahu nádhernéhodomu, který má terasu, balkon, zahradu se sadem a bazénem.Byl by to sen každé rodiny, ale já tu jsem na skok, zase jen na dva týdny pak musm pryč, musím to vysvětlit Liz a tomu agentovy který mi ji měl pomáhat chránit. TO asi bude nejtěžší.Protože až uvidím znovu jeho oči..podlehnu, jako tehdy. Ne to ale nesmím dopustit.A stím jsem jako velk smršť zazvonil.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Arya Arya | 12. dubna 2010 v 11:03 | Reagovat

pre mna za mna volaj ma aj A :D

2 Gel-chan Gel-chan | 17. dubna 2010 v 19:27 | Reagovat

Moc děkují že jsi se rozhodla vrátit k mé milované Vážce ˇ~ dílek ovšem zase nepochopitelný xD xD, proto se těším na pokráčko. Snad bude brzy *kouše si nehty*.

3 Geluš Geluš | Web | 18. dubna 2010 v 22:48 | Reagovat

Ehm moc děkují za napsaní oněch men, ale teď mám zase bordel kdo je kdo - no nic STRAŠNĚ SE TĚŠÍM NA POKRAČOVÁNÍ =D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama