Varuji každou osobu mladší 18 let, že obsah na těchto stránkách a odkazy na jiné weby se týkají pohoršujícího materiálu týkajícího se především sexuální tématiky homosexuálních párů.
Věková hranice je tu od 18 + a neberu žádnou odpovědnost pokud mladší jedinci utrpí jakoukoliv újmu na zdraví.
Mé stránky jsou mím vlastnictvím a váže se na ně autorské právo.
Kontakt na mě je : Ctenar0@seznam.cz
Tyto stránky především slouží mě, děkuji všem kteří stvořily svět bez kterého já bych nepřežila mnoho dní.

Jednou to začalo a nikdy to neskončí.

Milovník 20

16. března 2010 v 21:57 | sisi |  Návštěvník 2 alias Milovník

Kolikrát jsem uvažovala jak to ukončit, jak zapomenout jak dokázat přestat psát.A víte co nejde to.PROSTĚ je to nemožné, neuskutečnitelné. Jsem vážně cvok ale to mi dodává sílu žít a být tu, důvod proč každé ráno neskočit pod vlak když čekám na raní vlak který přiveze mou kamarádku aby jsme se pak rozešly spolu do školy.Někdy je to těžké, povolit nebo nemyslet nato že je tu olik lidí...co vlastně..nikdy nedosáhnou svého cíle.Tolik zmařených lidských životů, které zatím neví co dál.Proto jsem se rozdodla dál pokračovat bude jetě další série.Alias jak John najde tu svou lásku.
3 SÉRIE PONESE NÁZEV NÁPADNÍK.
→doufám že jste se na tuto sérii až přespříliš natěšily protože ještě je v dálekém vzduchoprázdnu/alias mé piliny v hlavě.

"Pojď půjdeme."Vzal jsem ho a ruku a políbil ho na čelo.Pomalu jsem zvedl své unavené tělo a za pomoci své veškeré síly jsem ho vytáhl na nohy. "Pánové....promiňte....mohly....."Slyšel jsem vzdáleně, ale bylo mi to jedno.Teď byl přednější Mirek, já.Nechtěl bych znít sobecky, ale teď ho už nepustím a jeho ruku nechci ani omylem vyndat z té jeho, vím připadá Vám to jistě divné, ten náhlý zvrat, to uvědomění.Je to sice zatím ještě domnělé, ale já si tohle vážně nevymyslel, prostě se tak chovám a vy musíte vědět kdo mě takto stvořil. Muhaha doufám že nezním příliš šíleně/perverzně jako ona*má stvořitelka*, ale zatáhl jsem Mirka za první slušný roh a vroucně se naň přisál.S notnou dávkou brutality jsem si zajistil jeho pozornost a kvalitní francouzský bozk,kterým jsme se právě vášnivě obdarovávaly.Nemohl jsem čekat dál, oba jsme to potřebovaly.Rozepnul jsme mu kalhoty a on mě tvrdě narazil o chladnou hrubou zeď panelákového domu.Přejížděl po mém těle a jeho rozepnutý poklopec jezdil po mích džínách až nebezpečně pěl.Vzdychal jsem.Bylo to sice hrubé, ale tak skvěle to vystihovalo tu chvíli že mi to bylo jedno , jestli to bude hned tedˇa tady v té špinavé pochmurné ulici.Pár knoflíků mi muselo odlítnou, ale čert aby je vzal.Peklo je mi světkem že tohle všechno je správné.
Ponořil se do mě a bolestně zasyčel.Zezadu to teda není sakra nijak zvlášť příjemné.Natiskl se na mě a já ohnul ještě víc vstříc jeho břich a tomu co mě dole pořádně nadhazovalo.Skákal jsem tak až jsem se málem párkrát praštil čelem o holou zeď, ale musím uznat bylo to neuvěřitelné.Mirek se na mě lepil a slintal mi na krk,na který mi navíc foukalo takže nepříjemné vzrušení a vášeň vybičovaná realitou nás zadrhovala a nutila postupovat vpřed ,ale každopádně když jsme skončily bylo všude vymalováno. Po chvíli ticha jsem přesto nemohl pozapomenout."Jestly nás naši vydědí, klidně si můžeme otevřít firmu s logem: Fasáda do bíla, jako od bláta. Mávl jsem netečně do vzduchu někam před sebe a s úsměvem jsem zazíval.Mirek se právě vrátil zpoza kontaineru kde musel trochu víc vypustit. A hned si dovolil mě netečným hlasem ovanout. "Měly by jsme se vrátit."Ten ton se mi nelíbil.Jako by litoval.Al hned nato si mě přitáhl za pas k sobě a políbil mě. To už se mi líbilo, doufám že to budeme provozovat častějš,než ty nepříjemné záležitosti.Ruku v ruce jsme šly.Nevím jetly to tady byl onormální ale lidi tady na nás nekoukaly tak jako by na nás koukaly u nás, tady to bylo takové normální, úplně naprosto normální, cítil jsme se odvázaný, atak jsem si dovolil zastavit uprostěd nejrušnější ulice a Mirka políbit.Obtočil jsem mu ruce kolem krku a svět se snámi zatočil. Budovy se stáčely a hleděly na ty dva hůry.Byly výjmeční mezi těmi všemi.A já nebyla jediná kdo si to uvědomil.Protože tam nahoře v nebi.. si to právě rozdával pekelník s božím synem před anděli.
A že ty z toho měly pěknej šok.
"Emilku, co to tam náš pán Alaiius strká tomu pekelníkovi?"Podivil se malí chlapec s kudrlinami.
"Ale nic Pepíčku, nic to je jenom banánek."Odpověděl učitel svému žákovy. "A nemohl bych taky dostat ten banánek. "Zaprosil a nevině se k učitely přitulil. "Ale Pepíčku to je pouze pro zlobivé děti." "Ale já jsem zlobivý." Protivil se Pepíček. "Ale di ty." Sotva už se učitel držel na uzdě." pak ale pepíček sklouzl kam neměl a bylo to jasný, šatičky Pepíčka letěly pryč, obal od šprc-gumy odlít a už to jelo až se z kudrlinky Pepíčkovy zažehávaly. A pak u kosmický komise, se už Emil vzdal. "Já už to nezvládám tohle už bylo tenhle týden třetí!" Postěžoval si. A nato mu bůh odpověděl. "Ale Emilku vždyť dnes je teprve pondělí............."
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Gel-chan Gel-chan | 16. března 2010 v 23:47 | Reagovat

*MUEHAHAHAHA*
Nádherné "ukončení" i já jsem toho názoru že by cyklus měl/mohl pokračovat. Sice si nejsem jistá páry .. ale ^^ to nikoho neštve :D.
Moc povedený dílek .. ten bůh a jeho sarkasmus *smích*.

2 Kyle tvé Sbéčko Kyle tvé Sbéčko | Web | 17. března 2010 v 13:10 | Reagovat

Díky za koment. Na psaní povídek už není moc času ale přesto se to snažím zvládat. Přidávám je v delších intervalech. Jednu část za týden, proto tam dávám ani písničky atd., tož taková je má odpověď :-)

3 ♥nakashima-chan♥ ♥nakashima-chan♥ | 17. března 2010 v 15:25 | Reagovat

ale no tak mi to odpusť

4 Kuro- tan Kuro- tan | Web | 18. března 2010 v 6:39 | Reagovat

Kyaa sisiiii...xD ty mě normálně zabiješ tímhle, ale doopravdy ale emilku, vždyť je teprve pondělí *válí se smíchy po stole a mlátí do něěj, až jí bolí ručičky...xD* mno a když tedy tohle skončilo takhle sice šťastně ale neočekávaně nuhu a ten sex:D:D mn nemám si na co stěžovat, doufám že Nápadník bude trošku sladkej:D mno nechám to na tobě rozhodně se na to těším, jako malé dítko:D

5 Kuro- tan Kuro- tan | Web | 18. března 2010 v 6:40 | Reagovat

JOO A já seještěnevyjádřilak tomu tvému desiinguuuD:D:D naprosto mě ohromil je tak dokonalušky prostě krása mocse ti povedl nuhu:D:D

6 Gel-chan Gel-chan | Web | 19. března 2010 v 9:32 | Reagovat

Heheh.. Síí :D.
Já se nudám, hlodám, koušu - do všeho a kliknu na tebe že bych si jako (jako fakt) mohla něco počíst .. tj. že přidáš MÉHO NÁPADNÍKA *fňuk* a odešla jsem s prázdnou "" :( :D.

7 Kuro- tan Kuro- tan | Web | 19. března 2010 v 22:11 | Reagovat

Ajj ty blázne velikánskýý :D:D ale děkuji ti za podporu víš co mi udělá radost pokud johna spáruješ s někým s někým kya naprosto kya peostě já nevím ale aby byl mladší než on nuhu:D

8 akouš akouš | Web | 1. května 2010 v 20:40 | Reagovat

ten koniec! Ty si to teda zaklincovala!!! Lol ja z toho nemôžem. Inak aby som sa priznala, celkom mi nie je jasné kto z našich hrdinov je uke a kto seme, ale to nevadí xD už teraz sa neviem dočkať tretej série! Blahoželám, získala si otravnú fanynku xD :D  :D  :D a tá schránka by mala byť vo worde tam si dáš úpravy a schránka balíka office

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama