Varuji každou osobu mladší 18 let, že obsah na těchto stránkách a odkazy na jiné weby se týkají pohoršujícího materiálu týkajícího se především sexuální tématiky homosexuálních párů.
Věková hranice je tu od 18 + a neberu žádnou odpovědnost pokud mladší jedinci utrpí jakoukoliv újmu na zdraví.
Mé stránky jsou mím vlastnictvím a váže se na ně autorské právo.
Kontakt na mě je : Ctenar0@seznam.cz
Tyto stránky především slouží mě, děkuji všem kteří stvořily svět bez kterého já bych nepřežila mnoho dní.

Jednou to začalo a nikdy to neskončí.

Vážka je ztracená ve svých iluzích a realitě

7. února 2010 v 1:16 | sisi |  Vážka -STARÁ
6díl
Tohle video mě předtím donutil opsát dál, má mza se mi tehdy zjevila opět, proto zde to video také nesmí chybět.pro ty co neví to video je z amerického seriálu QAF =Quer as Folk
a hlavními hrdiny je zde Justin(blonďák nedivte se někdy vypadá jako jinej člověk to dělá ten sestřih vlasů) a Brian (ten hnědovlasej gayař-prostě je leda na šoustání prdelí :D ale do Justina je asi tak říkajíc zalíbí --láska to by nikdy nepřiznal ,leda náklonnost.)
"Jak je to možné?" Od jeho narození to bylo poprvé co pronesl tato slova a kroutil přitom hlavou, ano 26 let nikdy tuto větu nemusel použít až do dnešního dne. Bylo těsně po poledni co se vyhrabal z úředních listin, seděl tam i s tou dívenkou a spolu si četly, nemohl přijít na nic jak by ji mohl odreagovat, ale jak se zdálo nic nepomáhalo, s tím agentem odešla její duše, zbyla pouze nešťastná iluzí překypující schránka která jí stejně byla k ničemu, když uvnitř byla prázdná, jako ta nejdražší a nejnádhernější váza, které ovšem chybí květina ,aby ji přivedla k existenci k tomu čaru ,které jí tak bezvýhradně chybělo, k čemu je prázdná váza ?Na obdiv? Né, je nato aby vynikla ta květina v ní, ta harmonie, krása, ten život..... přesně to...to malé dítko postrádalo.
Alen již několik dní postrádal stravu a jeho tělo bylo téměř na prahu vyčerpání, na podlaze byla kašovitá nevábně vypadající hmota, ano přesně tak, jeho krev stékající po jeho spráskaném těle, tekla po stroužkách dolů pod něj kde bylo nasypané bílé vápno, již po několika dnech už nebylo čistě bílé, nejen že tam bylo spousty krve, ale on to již už prostě nedokázal vydržet, styděl se sám za sebe, když se skrze jeho rozpárané kalhoty promáčela teplá nažloutlá tekutina, avšak v té tmě se nemusel cítit trapně nikdo v ní nebyl, pouze on sám se cítil poníženě, že to nevydržel, že dovolil aby pronikla na svět tato známka slabosti. Divil se že se vůbec pomočil, měl nedostatek tekutin a jeho rty byly popraskané a v koutcích úst již měl několik oparů a jazyk plný aftů. Bylo to nepříjemné a tím že se mu tvořily při velmi málo sliny, trpěl ještě víc, vše mu zasychalo a pálilo ještě víc a pak když konečně světlo z žárovky prudce proťalo světlo v místnosti, div se mu nevypálily oči, byl rád ,ale zároveň se i bál."Doufej že už si chlap!Ty parodie syna!Jinak tě zabiju jen při pouhém špatném pohledu!" Náhlá úleva a uvolnění přišlo tak naráz že ani nestihl dát do pohybu své ztuhlé svaly a padl do těch výměšků a špíny pod sebou. Nebyl by se vůbec zvedl, kdyby ho nějací dva muži nezvedly a nevyvedly ven. Sníh, kam jen dohlédl byl sníh a on jen v roztrhaném ošacení a bosými nohami šlapal na ledovou pokrývku, ale nic necítil jeho nohy byly tak necitlivé že ani jehlice probodnutá skrz naskrz by mu nic s citlivostí neudělala, studící vločky se snášely na jeho hlavu a on zavřel oči. Čerstvý, ledový vítr se mu zabodával prudce do plic s každým slabým nádechem, a věřil že několik dní bude sípat. Jedna z mnoha vloček se zachytila na jeho perách a smáčela tak vysušenou visící kůži všude po celé části spodního koutku. Byl rád za tu vlahou osvěžující vzpruhu a poprvé a naposledy byl rád že je zpátky doma. Když se před ním otevřely velké honosné dřevěné dveře, polilo ho horko, tak odtud se snažil tolikrát utéct a když se mu to podařilo stejně ho po těch dlouhých letech našly. *Odsuď se už nedostanu, sbohem moji milovaní.* Myslel tím na dvě osoby vzdálené několik tisíc kilometrů, jenž se jedna z nich utápěla v žalu a ta druhá se konečně rozhodla něco podniknout a tím bylo dojet na domluvené místo a vymyslet další cíl, tohle už ho nebavilo, stále jen přemýšlet, potřeboval jednat a nějak se odreagovat.
Skončil ve stejné místnosti jako mnohokrát předtím, svlékly ho, hodily do honosné vany a několik žen o něj pečovalo najednou, nemyslel na jejich ruce, tyhle mu nebyly příjemné, tyhle byly hrubé a malé s nehty jenž se mu zarývaly do poškozené a necitlivé pokožky. Pak ho omastily mastmi a vonnými savantýrkami, až páchl jako harém desítek žen. Jeho vlasy byly jemně uhlazené a na gelované, jeho tělo pokrývaly honosné šaty, zdobené a ručně vyšívané,na nohou měl kožené boty s měkkým pravým kožíškem a moc dobře věděl proč. Pak byl zaveden do místnosti pouze s kulatým a velmi masivním stolem, na němž teď bylo tolik jídla co by nesnědl ani za rok, pustil se do něj a pil co hrdlo ráčilo. Když byl plně připraven a jako panák zhotoven, vyvedly ho ven z toho honosného domu jeho rodičů a zavřely ho do místnosti bíle vymalované pouze s postelí.
Ulehl a nemyslel na zítřek, už to bylo tak dlouho co ji nespatřil a doufal že již nikdy nespatří a přesto mu teď u škvírky dveří vzdychala a vyprávěla jak ho má ráda, měl ji rád ,ale né tak jak by se od něj žádalo. Kdyby ji tu nachytaly měl by problém on i ona, proto ji poslal spěšně pryč a konečně se vydal tam kde ho minulost ani budoucnost nesouží. Pro teď žil sny a tak tomu asi bude i do konce jeho dlouhých dní, než skoná a opustí s lehkostí tuto zemi s tím že se narodil do špatné doby.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Gel-chan Gel-chan | Web | 7. února 2010 v 14:21 | Reagovat

No jo jako vždy dokonalé ^^ ^^.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama