Varuji každou osobu mladší 18 let, že obsah na těchto stránkách a odkazy na jiné weby se týkají pohoršujícího materiálu týkajícího se především sexuální tématiky homosexuálních párů.
Věková hranice je tu od 18 + a neberu žádnou odpovědnost pokud mladší jedinci utrpí jakoukoliv újmu na zdraví.
Mé stránky jsou mím vlastnictvím a váže se na ně autorské právo.
Kontakt na mě je : Ctenar0@seznam.cz
Tyto stránky především slouží mě, děkuji všem kteří stvořily svět bez kterého já bych nepřežila mnoho dní.

Jednou to začalo a nikdy to neskončí.

Vážka je ochranářská

7. února 2010 v 1:09 | sisi |  Vážka -STARÁ
4díl


"Lhal jsi mi Alene, nevzal jsi mě s sebou, nechal jsi mě tu napospas svému otci a já tě teď svou věčnou nenávistí zničím, projdu i skrze peklo a všechnu tu tvou podlost ti vrátím za to že jsi mě neochránil, za to že jsi ve mně vzbudil naději v lepší budoucnost a pocit bezpečí!Nenávidím tě." Ztrpklo mi v kru a snažil jsme se jí zachytit za drobnou bledou ručku ale bylo pozdě. Padala dál a já za ní nemohl seskočit, držel mě za ruku ona.........má noční můra.
"Nééééééé...."Funěl jsme jako parní lokomotiva a hmatal jsem kolem sebe vše dokuď mi nedošlo že místo vedle mě je prázdné! "Vzedmula se ve mně vlna vzteku a jako smyslů zbavený jsem se prodral přes ulučku k pilotní kabině a násilně se od ní vpáčil! "Kde je?" Zařval jsem z plných plic a stále jsme přerývavě dýchal, načež má zbraň přímo mířila na pilota letadla. "Pane uklidněte se , já nevím koho hledáte!" Naprosto zděšený muž se snažil dál řídit letadlo a zároveň domlouvat smyslů zbaveného Alena. Najednou někdo přiběhl do kabiny a zcela zděšeně vykřikl, byla to ona letuška, ale ta mi byla ukradená! "Kde je Liz!" Snesla se mi první slza. "Kde je!!!!" Něpříčetně jsem na něj zavřískal a určetě na něj padaly i mrákoty ale mě to bylo jedno mě chyběla ona, malá holčička se zlatavýma očima a vševědoucím pohledem, ta která si mě získala a já ji dal slib a teď jsem ho nesplnil, někdo mi ji ukradl, a já o ni přišel. "Já já jsme ji zradil." Zašeptal jsem a za mnou se ozvala rána od toho jak letuška padla k zemi a do kabiny se vřítily jiní muži. "Как получается, что он проснулся, его возьми!" (Jak to ,že se probudil, zajměte ho! ) Zaslechl jsem v poslední řadě a pod tupým nárazem jsem se sesul k zemi. V černé temnotě byly jen dvě věci po kterých jsem ještě toužil, vidět jednou ty zlaté oči a zaslechnout aspoň jedinkrát ten krásný, smyslný hlas. Ale realita byla krutá a já se pod ledovou vodou vzbudil jako šípková Růženka. Necítil jsme tělo, nohy ani ruce. Jen něco pevně svíralo mé srdce a do hlavy se mi vtíral ten krutý posměvačný hlas! Jak já ho nesnášel tehdy.........když mě..zvrátil se mi žaludek a poslední zbytky jídla jsme vyvrhl na vápenatou podlahu před sebe. "Ale vida vzpomněl sis!" Zaradoval se a se zhasnutím žárovky vyprchaly mé šťastné vzpomínky a naděje na osvobození. Byl jsem znovu tam, kam jsem se nikdy nechtěl vrátit. K rodině.
"Neobarvil se,a ty oči určitě je to můj syn!"Zavzlykal někdo v dály a já poznal hlas mé úzkoprsé matky, která mě vždycky jen zneužívala tak jak si myslela že je to pro mě dobré a lépe mě tak vychová. Byl jsem jediný, díky bohu, mít sourozence z lásky bych je zabil aby neprošly stejným utrpením co já za ty všechny roky a teď je to zpět. Rozbrečel jsem se. "Podívej , brečí štěstím!" S posměchem na mě poukázala do tmy a z nějakého rohu místnosti na mě dopadl nejspíš kožený řemen, který jsem stejnak necítil, vše mi splývalo v jedno. Všechno bylo totiž stejné jako tehdy, vlastně ne, vápno tu tehdy nebylo, tehdy tu byly ještě hlodavci a hmyz. Aspoň něco se změnilo. Pomyslil jsme a upadl zas do němoty. Už jsme neslyšel jak s opovržením zase někam promlouvá a ponižuje mě že nic nevydržím a že nejsem jeho syn, ne pro něj jsem odpad a vždycky jsem byl, pokud teď už nejsem ten radioaktivní kterého se nedá zbavit, ale to samé si o něm já myslím, je jako šváb, ani silná dlouhodobá radioaktivita ho nezabije.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama