Varuji každou osobu mladší 18 let, že obsah na těchto stránkách a odkazy na jiné weby se týkají pohoršujícího materiálu týkajícího se především sexuální tématiky homosexuálních párů.
Věková hranice je tu od 18 + a neberu žádnou odpovědnost pokud mladší jedinci utrpí jakoukoliv újmu na zdraví.
Mé stránky jsou mím vlastnictvím a váže se na ně autorské právo.
Kontakt na mě je : Ctenar0@seznam.cz
Tyto stránky především slouží mě, děkuji všem kteří stvořily svět bez kterého já bych nepřežila mnoho dní.

Jednou to začalo a nikdy to neskončí.

Sakra já vás asi zklamu!

22. února 2010 v 14:12 | sisi |  BLIK-me
Noto je zase provar, já teď totiž nemůžu psát víte, jsem nemocná a už rok mám problémy s hlavou :D teda jako ne duševní!(to mě tolik netrápí! XD) ale mám problémy jako se stresem ,nervozitou tlakem, bolestí hlavy až do extremů a omdlívání :_D (fakt děs a no tentokrát jsme byly u doktorky s ušním jestly náhodou nemám něco jinýho když už epilepsie se nepotvrdila a tak sem dneska šla na rentgen hlavy a na audioněco :D to jako mi něco strčily do ucha a pak to pískalo a vrčelo a pak mi nasadila sluchátka a jak mi reagujou uši na zvuk :D no a pak u doktora z toho vyšlo že musím na operaci mám nákou cystu nebo co v dutině někde :D no a do tý doby mě hlava bude pořád bolet ( a že mě bolí už i zuby! PS: NEPŘÍJEMNÝ!)No takže :D to znamená zase omezené psaní! nemluvě oškole to budou problémy ( nebudu sem moct soustředit a při kreslení to zrova jednoduchý není xD když se nesoustředíte! :D už se tešm až budu dělat lynorit :D to bude prst do koše jé malíček je na stropě.Bacha Hanzy máš můj palec v kapuce! :FD Věřte mi takhle to bude vypadat xD mohly by mi pak rovnou přišít další dvě ruce navíc :D nebylo by pk pochyb otom že aspon jedna by si našla čas na psaní ! :D hele du nebo mě zase začíná bolet ta hlava moje jedovatá. PS! máme doma babičku a jestly neska dma u nás ještě zaparlí tka vám pak budu moct osvětlit perfektní vraždu! :D Sice z vězení ale bude to ono " XD těšte se až budu okej xD

A fakt se Vám líbý to psaní z ničeho nic ? :D tak to je fájn mohla bych se aspoň víc odvázat! xD
"Muhaha, je mi to líto, promiňte.O.Ů ale budu se snažit a hodně štestí všem ať to přežijeme do prázdnin! Hurááááááááááááááááááá ať jsou už prázky tu!Sorry ty c omusíte makat! A tohle je pro AKEMI-CHÁN! Makej makej ať seš zaseť zpátky!ROZUMÍŠ NEBO MĚ JEŠTĚ VÍC ROZZUŘÍŠ A PŘECE NECHCEŠ ABY SI MĚ ROVNOU V TÝ NEMOCNICI PAK NECHALY!neměl by tě pak kdo peskovat tak alou na internet a do světa blogařů a mého pošáhlýho života! Gomen :D teším se na vás vy co ste na mě nezanevřely. strašně moc mě podporujete.A nejen mě, vaše nadšení mi pomáhá podržet i ty co natom jsou ještě hůře než-li já.Děkuji.

Kuá.! Spálila si hubu o čaj!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama