Varuji každou osobu mladší 18 let, že obsah na těchto stránkách a odkazy na jiné weby se týkají pohoršujícího materiálu týkajícího se především sexuální tématiky homosexuálních párů.
Věková hranice je tu od 18 + a neberu žádnou odpovědnost pokud mladší jedinci utrpí jakoukoliv újmu na zdraví.
Mé stránky jsou mím vlastnictvím a váže se na ně autorské právo.
Kontakt na mě je : Ctenar0@seznam.cz
Tyto stránky především slouží mě, děkuji všem kteří stvořily svět bez kterého já bych nepřežila mnoho dní.

Jednou to začalo a nikdy to neskončí.

Obchod s bílím masíčkem I

22. února 2010 v 14:47 | sisi |  Jednorázovky
Člověk který rád pomáhá a sám natom přitom prodělává.Většinou je tomu tak,ale dnes je tu povídka s humorem a i přesto že hlavní hrdina dá vše nakonec i on získá to co chtěl ale až do dnes to neviděl.Při týhle povídce se zasmějete a trochu i rozmrzíte.No popravdě moje dušička když jsem psala tuhle povídku byla tak na pokraji zhroucení a přesto plná elánu a humoru tak se nedivte tomu co mi ztoho vzniklo.
ANO ANO JE TO 1 DÍL xD toto jste už mohly číst na mém předešlém blogu ale ten další díl si přečtete až zde! xD

PS: no vídíte to máma právě přišla a zhatila plány,ale nebojte já se sem nějak připlížím xD... doufám."Johne, připravte mi peníze a limuzínu, vyrazíme. Za chvíli to začne, a já nechci abych to prošvihl."
"Dobrá, pane," odpoví komorník, který tomuto muži slouží tak krátkou dobu, a přesto je to jeho nejoblíbenější pán. I přes ty jeho styky a kšefty je to velmi milý člověk.
"Jsme tady pane," řekne řidič, otevře mu dveře, a z nich vyjde ven na pohled mladík, ale již dospělý muž s několika kufříky v rukách a jde směrem k onomu pochmurnému místu, kde se dnes koná trh z bílým masem. Vejde do budovy a jede dolu do přízemí. Ukáže svůj průkaz a jde dál pochmurnou a dosti temnou chodbou, kde se dá slyšet vzlykání a někdy i řev. Ale člověk by musel pořádně poslouchat, aby alespoň trochu zaslech. Ale Martin se ani snažit nemusí, už od mala má totiž výborný sluch, a dalo by se říci, že i díky němu se dožil svých 19let. Jeho otec, nejznámější mafiánský bos, měl hodně nepřátel, a většinou to odnesl on místo svého otce, ale pokaždé se z toho dostal, za což vděčí svému výbornému sluchu.
Otevírám dveře do auly, a okamžitě jsem zavalen horou kouře z doutníku a cigaret! Jdu blíže k pódiu a nevšímám si mužů, kteří skoro už obsadily vsechna vyhrazená místa. Stoupnu si vedle pódia jako vždy, a čekám, až začnou nabídky.
Bum bum bum............................... zazní místností, a muži utichnou a otočí svůj zrak směrem k pódiu.
"Vítám vás, pánové, dnes pro vás máme velice vybrané kousky. Celkem se dnes jedná o prodej 2 mužů a jednoho nedospělého chlapce, který se stává dnešní třešínkou na dortu.
"Spíš ovečkou, která čeká na roztrhání od vlků," poznamenám, a John se neubrání malému úsměvu.
"První položkou je 20letý muž, má hnědo oříškové oči a světlé blond vlasy. Chrup má výtečný a postavu v dobrém nepoškozeném stavu. Zkušenosti nemá žádné, je to panic, pánové, škvělý pro zkrocení a experimentování. Jeho přirození je také velmi k užitku, sami posudte!" a stáhne tomu muži z boku kus hadru, který skončí na podlaze, "Takže vyvolávací cena je 50 000 dolaru, pánové, kdo dá víc?........ 60 000............. 72 000................ 78 000......... poprvé, podruhé, 96 000.... poprvé, podruhé, prodáno panu Dravenovi." Prodej pokračoval dále dokud nepřišla na řadu ta třešnička na dortu.
"Tak, a teď již ta slíbená třešnička dnešního večera. Přiveďte ho!" zařve na ty dvě hnusný gorily u dveří, "Tak, pánové, tomuto chlapci je 14 let, vidíte, má krásné černé vlasy, opečovávané tělo, vůbec neposkvrněný, ale to nejkrásnější na něm jsou jeho oči!" nadzvedl mu hlavu a já viděl ty nejkrásnější karmínové oči na světě.
"Jak jen tohle můžou udělat dítěti?" zeptal jsem se Johna, a ten už věděl, že má připravit kufříky.
"Tebe, hochu, koupím, ať mě to stojí, co to stojí!" řekl si spíše pro sebe, a moc neposlouchal to zbytečné povídání prodejce!
"Vyvolávací cena za tento originální kousek je 100 000 dolarů, pánové, tak tedy přihazujte!" vybídl muže, ale ani to nebylo zapotřebí, každý z nich chtěl mít doma originální hračku, a tenhle hoch by jim skvěle zabral postel na dost dlouhou dobu.
"120 000............... 154 000........... 190 000," ceny se velkou rychlostí zvedaly, a zbyli už prozatímně jen 3 zájemci: já, nějaký tlusťoch a pak nejaký slizký doktor.
"Dám za něj 250 000 dolarů!"
"Poprvé... podruhé.... dá někdo více?...."
Když vtom se ozval krémově rozhodný hlas, z kterého bylo slyšet jasné vítězství: "300 000 dolarů!!!"
"To si dělá ten chlápek... a kde, proboha, je?"
"Poprvé, podruhé," John se podíval na svého pána, který přímo sršil, ale bylo vidět odhodlání, že se nevzdá!
"350 000........... 400 000........." zpoza pódia vyšel vysoký muž v obleku s černými nakrátko střiženými vlasy.
"Tak to ti nedaruju ty, ty….. sexy muži....." řekne si vduchu, a navýší cenu o 60 000.
Ale ani on se nechtěl vzdát: "600 000," slehlo mu.
"Sakra," nepočítal s tím, že půjde o víc jak 550 000, "už víc nemám."
"Poprvé, podruhé, prodáno!"
"To teda neeeeeeeeee!"
Muž v obleku se jen zasmál: "Ale ano, už je jen můj." Martin vyšel ze stínu pódia a postavil se před muže.
"Můžeme se domluvit?" mužovi se zatajil dech dvakrát, nejprve z toho, jak vypadal, a poté z toho, co mu navrhl.
"Oblečte mi ho a předejte ho Angelovi, ten Vám také zaplatí!"
"Jistě Pane, konec prodeje pro dnešek, další trh se bude konat za týden, bližší informace získáte od informátora, který se Vám co nejdříve ozve. Děkuji a pekné prožití dne."
Mezitím, co pracovník toto vyhlašoval, tak se ti dva zkoumavými pohledy hodnotily, ovšem každý jiným způsobem. Martin se snažil uhodnout, co je to za muže a kolik peněz za toho chlapce bude chtít zaplatit. Zato Ralf už moc dobře věděl, jaký obchod bude chtít provést.
"Já se jmenuji Martin. A vy?"
"Já jsem Ralf," tak šup, už to navrhni, Martine.
"Co chcete za toho chlapce?" Ralf se jen pousmál a přemýšlel nad absurditou téhle otázky.
"Já co chci? No, myslím, že bysme to měli jít probrat někam jinam. Co vy na to?"
Zmohl se na pouhé: "Ano," byl jsem sice udiven Ralfovým chováním, ale co, jsem ochoten za něj dát cokoliv!
"Dobrá, pojď za mnou, nahoře v patře je jednací místnost, kde to můžeme probrat,".........mám tě!
Když došli do pokoje, Ralf se na něj otočil: "Proč toho kluka tolik chceš? Co s ním budeš dělat?"
Martina tím úplně zaskočil. "No, já, no víš, já vykupuji jen ty mladší, protože je pak nabízím adoptivním rodinám, které se o ně postarají."
To si dělá prdel, ne? "No to snad ne!" koukal na něj s vyviklanou hubou, div mu neupadla, a jeho mozek mu stále opakoval: Je normální? Je vážně normální? A pak mu blesklo! "On není na chlapy, to nééééé!" zařvalo jeho já, ale navenek nedalo nic znát. "Vážně" na víc se raději nevyptával, neboť totiž netušil, co by se dozvěděl. "A za co ho hodláš ode mě koupit?"
"Co byste tak chtěl?"
"Tebe," odpověděl si v duchu, a znovu se mu vrátili do mysli ty zvrácenosti, co by s ním chtěl dělat, "No... no..." začal koktat, teď ho teda pěkně nachytal na švestkách.
"No, já nevím, co byste chtěl, vilu?" peníze? Řekni si a máš to mít!
To o něj vážně tak stojí? "No..... kam si ochoten až zajít?"
"Úplně na konec!" Bože, co sem to řekl? Sem snad vůl, nechám se zbankrotovat jen kvůli tomu klučinovi, kterýho pak stejně předám adoptivní kanceláři, a ta mu najde rodinu?!
Ralf se vduchu usmál: "Určitě si teď říká, jakou udělal volovinu," a tak, mezitím co přemýšlel, se rychle přesunul ke dveřím a zamknul. Co kdyby přece jen chtěl zdrhnout? Ďábelsky se zasmál, což neušlo Martinovi:
"Tak co tedy chceš?"
"TEBE!"
Zděsil se na největší míru: "COŽE?!"
"Říkám ti, Martine, že ti ho dám, když dáš ty mě!"
No to snad nemyslí vážne, ne? Pokoušel se ujistit, ale když se k němu Ralf začal přibližovat, začal velice pochybovat. "Co sem si vlastně myslel, já vůl, když sem si chodí pracháči kupovat svoje mazlíčky, to jen ty si výjimka, a chodíš je sem zachranovat. SI VŮL!!!" křičelo jeho vědomí, a tak si ani nevšiml, že už leží na velikánském mahagonovém stole, a to že mu už Ralf odhodil sako a teď mu rozepíná košili, ne on jí už rozepnul......
"Dost!"
"Hhh, copak nestojíš o záchranu toho kluka?"
Sakra to víš, že stojím, ale já. Jen kývl na znamení že ano, ale když Ralf začal pokračovat, odtrhl se od něj a přesunul se na druhý konec stolu.
"Ano chci toho kluka, ale nehodlám se stebou vyspat!" zasyšel na něj jako hádátko, až to v Ralfovi vyvolalo velice toužebné půdy po krocení odpůrců.
"A jak ho tedy chceš získat, když já ti ho prodám jen za cenu toho, že se se mnou vyspíš?"
Polknul.Tak na tohle teda nepomyslel, úplně zapomněl, že to on je kupující, a on neurčuje cenu. Ralf znovu jeho zamyšlení využil a rychle obešel stůl, načež se mu rty přisál ke krku.... Martin už nic nenamítal, neboť by to cenu nemělo, a tak se jen poddal těm náruživým rtům a rukám. Nechal se položit na stůl, přičemž trochu sykl, neboť jeho rozpálené tělo zastudil povrch stolu. Ralf se jen zasmál a dál pokračoval v laskání toho nádherného těla pod sebou. Choval se k Martinovi nadmíru jemně a hýčkal ho s velkou obratností. Tu rty, zde prstíky, potom pupík nebo bradavky... byl rychlý natolik, že to Martinovi připadalo tak, že je na všech místech najednou. Byl prostě v ráji až do chvíle, kdy zjistil, že nemá kalhoty, a Ralf se přibližuje rty k jeho erekci.
"Popopopočkej."
Rafael zvedl k němu oči a všiml si Martinové jahodové barvy, "Jsi tak sladký" konstatoval jeho krásně zabarvená líčka.
"To možná ano, ale já..."
"Ano? Copak sis to rozmyslel, moje poupátko?" zaculil se na něj.
"NE, TO NE!" vyhrkl, "Ale možná ano!"
To Ralfa celkem vyvedlo z míry. Copak, on ješte... "Ty jsi ješte nikdy?"
Martin se zasmál: "Myslíš s někým souložil? Ale ovšem, že ano, jen ne s …......." znovu zčervenal. Ralf prodloužil svůj úsměv po celých lících. "S mužem," Dořekl a políbil ho na krásně naběhlé rty.
Přikývl: "Neboj, nebudu dělat nic, co se ti nebude líbit, ano? Poupátko?" zašveholil sladce a zároven svůdně.
"Ano, ale neříkej mi poupátko."
"No jo, ty moje poupátko," řekl, a položil ho zpět na stůl. Cukrovitě se usmál a znovu Ralfa políbil. Už se ničeho nebál, teď tu byl s ním, a on mu určitě neublíží.
Po několika pár minutách:
"Ralfe, takže teď si můžu toho kluka vzít, že?"
"No, na to zapomeň!"
Chlapec se na něj nechápavě podíval a řekl: "Jak to, dyť si řekl, že když se s tebou vyspím tak bude můj.
"No, to sice ano, ale kde to máš napsaný a potvrzený, mmm? Nemáš svědky ani můj podpis, prostě nic, takže máš smolíka, poupátko."
Chlapec se na něj podíval, a nevěřícně zakroutil hlavou, načež spustil: "To si děláš srandu, já tady o to s tebou příjdu, a nakonec nezískám ani toho kluka kvůli kterýmu sem to dělal! To je snad zlej sen!" a spustil salvu nadávek ne na Ralfa, ale na sebe, protože si to neohlídal.
Ralf se jen potutelně usmál. Chytil ho za ruce a následně políbil. "Takže si to budeme muset zopakovat, nemyslíš?"
"Cože?" Podíval se na něj rozhořčeně, "To nemyslíš vážně?!"
"Vypadám na to?" Nadzvedl levé obočí a znovu chlapce položil na stůl.
"Ty chlípníku!" nechal se unést jeho rty a zkušenými dotyky.
Ale tentokrát byl jeho mozek připraven zasáhnout. Dříve než mu sundal opět kalhoty problesklo mu hlavou, že si musí napsat smlouvu. "Já ti dám, ty svůdce, zase by si dosáhl svého, a já pak neměl nic, co?! No to určitě!"
"Přestan!!"
"Cože, proč?!"
Ďábelsky se mu zalesklo v očích: "Nejdřív sepíšeme tu smlouvu!"
"To snad ne, přece jen je celkem chytrý," pak mu to došlo, "on mi chce zdrhnout! No to teda ne!"
"Dobrá, dobrá, tak ji sepíšeme!"
Sepsali smlouvu, která se Martinovi líbila a vyhovovala mu a proto začal Ralfa líbat, a nevšim si, že ke smlouvě Ralf přidal malý dodatek ohledně Martina. Ralf to podepsal a Martin v zápalu vášně taky, ale to ještě nevěděl, že si tak podepsal svůj životní ortel.
Po dvaceti minutách si Martin čte smlouvu, zatímco Ralf spokojeně hajá v koženém křesle. Hele, co to je? Tohleto tu nebylo! A začne číst.

DODATEK KE SMLOUVĚ
" ...Jakmile Martin Stings podepíše tuto smlouvu, okamžitě se stává milencem Ralfa Degosi, bez možnosti změny smlouvy."

Jakmile mu došly tyhle slova, vylítl jak raketa a začal tlouct Ralfa jako malé dítě do hrudi.
"Ty podvraťáku, ty chlípníku, ty..... ty….." neměl už slov, a Ralf ne a ne se probrat, tak vzal vázu, kytky vyhodil, a vodu mu chrstnul do obličeje. Než však stihnul spustit salvu nadávek, Ralf ho k sobě stáhnul a políbil, načež se Martin přestal vzpouzet a také se zapojil do této láskyplné hry.

"Už od začátku mi John říkal, at si na něj dám pozor, ale ješteže jsem to neudělal," pomyslí si. THE END
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Gel-chan Gel-chan | Web | 22. února 2010 v 17:01 | Reagovat

Uáá tuhle povídku miluju ^^... moc se mi líbí podání v jakém je napsána :D.

2 Kuro- tan vaše milující co to bez vás nepřežije brzo...xD Kóma se blíží...xD Kuro- tan vaše milující co to bez vás nepřežije brzo...xD Kóma se blíží...xD | Web | 26. února 2010 v 18:46 | Reagovat

Kyaaa tak tohle n vážně  dostaloo:D:D kyaaaaa nuhu to bylo taaaak božee a takže ale ještě by mě zajímalo ten Martin byla panic nebo nebyl nuhu:D:D sem to nšjak nepochápala nuhu ale bylo to dokonalee kyaaa:D:D

3 Arya - chan Arya - chan | 16. dubna 2010 v 22:09 | Reagovat

ehm toto som uz citala len teraz neviem ci tu alebo na starom blogu ale kazdopadne tu nemas koment odo mna aj ked sa mi ta poviedka pacila :-D  :-D  :-D a to treba rozhodne zmenit ;-)  ;-)  ;-) tak ho sem davam :D  :D  :D  :D no jednoducho by bodlo pokracko a co sa stalo s tym deckom ktore vyhral ci vydrazil by nebolo od veci :-D  8-) a jhon to je take klasicke meno pre sluhu :-D  :-D  :-D

4 sisi sisi | Web | 17. dubna 2010 v 20:29 | Reagovat

já asi kvůli tobě napíšu pokráčko Ary, ale je mi tka zle vážně to asi nezvládnu neska :D nechme to na jidny :D :-D  :-D  :-D

5 Glorilian Glorilian | Web | 25. dubna 2010 v 19:31 | Reagovat

Grr! Blbej blog! Normálně, poté co jsem klikla na odeslat koment, tak mě to vyhodilo úplně někam jinam!

Ale jináč, co jsem to vlastně chtěla říci - povídka byla semtam zmatená, ale celkově se mi líbila. Splnila svůj účel a to zahnat nudu. =)

6 Evia Evia | 19. listopadu 2011 v 17:53 | Reagovat

Waaa!! To bola parada!! Važne sa mi to pááááčilo :P Ako ho nachytal xD haha

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama