Varuji každou osobu mladší 18 let, že obsah na těchto stránkách a odkazy na jiné weby se týkají pohoršujícího materiálu týkajícího se především sexuální tématiky homosexuálních párů.
Věková hranice je tu od 18 + a neberu žádnou odpovědnost pokud mladší jedinci utrpí jakoukoliv újmu na zdraví.
Mé stránky jsou mím vlastnictvím a váže se na ně autorské právo.
Kontakt na mě je : Ctenar0@seznam.cz
Tyto stránky především slouží mě, děkuji všem kteří stvořily svět bez kterého já bych nepřežila mnoho dní.

Jednou to začalo a nikdy to neskončí.

Návštěvník 19

22. února 2010 v 19:24 | sisi |  Návštěvník 1
Ťuk.... ťuk.... ťuk....
"Dále!" Simon nejistě vešel do jeho kabinetu a zavřel dveře. "Áaaaaa, to si ty!" dělal, jako že ho vůbec, ale vůbec nečekal.
"Ano, jsem tu, jak jste řekl."
"Když jsme sami můžeš mi říkat Johne, klidně, nebo radši Johníčku."
"A co takhle ohníčku?" zamrmlal, ale Johnovi to neuniklo.
"Jé, to se mi líbí, a já si myslel, že mi budeš říkat jaguár." Ztuhnul a zkřivil obličej.........'Eh, právě sem v prdeli, doufám že neví, že sem to vymyslel taky já.' "Zajímalo by mě, kdo to vymyslel, vůbec se mi to nelíbí." 'Lžu, jak nevím co.......... ale přinese to určo své!' pomyslil si.

'Tak, teď sem tě dostal,' řekl si zároveň Simi a přímo mu do ksichtu vmetl, že to on byl ten, kdo tu přezdívku vymyslel. Zákeřně se přitom usmíval. 'Ha, mám tě Simone! Dostal jsem tě, moc dobře jsem věděl že by ses k tomu nikdy nepřiznal, kdybych řekl, že se mi to líbí, ale takhle jsem tě nachytal na vlastní škodolibost!' Chechtal se jak pavián, 'Ještě sundat kalhoty a mít červenou prdel jak oni, tak by to bylo přesný!' dodal v Simonově hlavě zlý hlásek, ale to bylo Simonovi jedno, protože soptil, byl jako vulkán který se připravuje k erupci.
"Ty kreténe, co si to dovoluješ, ty..... ty.... ty.... hovado jedno učitelský, co to jako bylo za podvod.......... neska ráno tos byl určitě ty, co?!.."
"Ano, ale udělal jsem to včera večer," přiznal se, protože věděl, že na to přišel.

'Je to holt chytrej kluk, je skoro stejnej jako jeho babička.' pousmál se té představě, 'Vždyť Simonova babička byla dcera Johnovy prababičky, a co z toho vyplývá? No, ta nejhorší kombinace! No jo no, naše rodina je celá ztřeštěná, jen by mě zajímalo, po kom já jsem gay a ještě k tomu tak úchylnej,' přiznal si John, ale další vlna nadávek ho vzbudila ze vzpomínek.
"Ty hulváte jeden nadrženej, se přiznáváš k tomu, žes mi vypnul budíka, ale co hůř! Tys byl v mým pokoji, když jsem spal, co když si mě zneužil........ co když......." zbledl, až to Johna pobavilo.
"Ale, cukříčku, věř, že kdybych tě zneužil, tak teď neláteříš tak jak láteříš, ale ležíš v postýlce a nemůžeš se ani posadit." Hodil po něm svůdný mrk.
"TY PRASÁKU!!!!" vmetl mu do ksichtu a když se otočil pro vázu, že jí po něm hodí, už u něj John stál a náruživě se mu přisával ke rtům.
"Ty......... áh..." 'No teda, proč se mu vůbec vzpíráš?' navrhl v jeho hlavě zlý hlásek. 'Protože si musím udržet aspoň nějakou důstojnost....' "Ne," řekl naposledy a plně se oddal tomu chlípníkovi.
Obmotal své ruce kolem jeho krku a přitiskl se k němu co nejvíc, zběsile vyhledával jeho oči, ale jediné, co uviděl, byly téměř zavřená víčka, dovřel ty své úplně, když ucítil pomalu sunoucí se ruce z boků na jeho pozadí. V tom zápalu nechal Johna dělat si to své. Když John přitiskl své dlaně na jeho pozadí, rozevřel ruce a nadhodil si Simona výše, Simon zareagoval automaticky a zasekl nohy okolo jeho boků, přitiskl se k němu až tak, že ucítil to, co neměl, okamžitě se v šoku pustil, jak rukama tak nohama, a letěl k zemi. John ani nestíhal reagovat a byl smeten spolu ze Simonem na jemný kobereček. Simon se zpod něj vysmykl a vyletěl ze dveří, na chodbě uzřel čas na visacích hodinách, a ještě že už bylo tolik hodin, mohl domů, a i kdyby nemohl, stejně by utekl.

Dole se přezul a ze skřínky vytáhl tašku, kterou si tam prozatímně nechal. Vyběhl ze školy s pocitem sžíravým. 'Jsi srab, jsi blbec, jsi trapák, jai hlupák, jsi ubožák, jsi dement, jsi krypl, jsi ten nejnemožnější člověk na zeměkouli, jsi tak neschopnej, jsi srab...... jo... jsi GAY!!!' zařval v duchu, ale to už ležel v posteli i v botách a jen poslouchal křik mámy zezdola, že si nezul boty. Pousmál se tomu, on má problém s tím, že je gay, a jeho máma s tím, že si nesundavá boty! Tahle skutečnost ho dnes už dodělala, a proto se svalil na zem na chodbě a řehtal se o 106, matka i otec zpod schodů sledovali svého řehtajícího se syna a nic nechápali, jak by vlastně mohli.
Zanedlouho bouchly dveře a vešel John, ale nikdo si ho nevšímal, každý měl to své! Simon se řehtal ukrutným smíchem, až mu bolestně škubalo v břiše, matka jen objala svého manžela a on jen nevěřícně sledoval syna, a John?.............. byl v šoku! Čekal řev, nadávky, zbití od bratra, ale tohle?
"Je vidět, po kom to ten kluk má!" okomentoval to a už se smála celá ztřeštěná rodinka.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kuro- tan vaše milující co to bez vás nepřežije brzo...xD Kóma se blíží...xD Kuro- tan vaše milující co to bez vás nepřežije brzo...xD Kóma se blíží...xD | Web | 22. února 2010 v 20:08 | Reagovat

bože to neeee...xD :D:D vážně bych to neměla číst dál nebo bud mít zíástavu srdce to bylo tak tak...xD ne to nejde ani posat jaké to bylo to jak po nm řval oho dokonale miluju vzpozerjící se uke muhasha:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama