Varuji každou osobu mladší 18 let, že obsah na těchto stránkách a odkazy na jiné weby se týkají pohoršujícího materiálu týkajícího se především sexuální tématiky homosexuálních párů.
Věková hranice je tu od 18 + a neberu žádnou odpovědnost pokud mladší jedinci utrpí jakoukoliv újmu na zdraví.
Mé stránky jsou mím vlastnictvím a váže se na ně autorské právo.
Kontakt na mě je : Ctenar0@seznam.cz
Tyto stránky především slouží mě, děkuji všem kteří stvořily svět bez kterého já bych nepřežila mnoho dní.

Jednou to začalo a nikdy to neskončí.

Návštěvník 18

22. února 2010 v 19:17 | sisi |  Návštěvník 1

Zastavil se v křeči, a s očima navrch přešel před tabuli a rovnou dal na stůl poznámkový sešit.
Chtěl si jít sednout, ale.......
"Simone Jasane!" Salva smíchu a nevraživý pohled Simona, 'Copak musím mít tak debilní příjmení?' obviňoval matku, že převzala příjmení po manželovi.
"Ano?" optal se nejistým hláskem. Znělo to jako kvičení prasete před popravou, a tak proč se pak divil, že třída vybuchla v další salvě smíchu!
"Ale já jsem s Vámi neskončil!" řekl již klidným hlasem, a dalším pohledem srovnal třídu do latě, až i Simon uznalecky pokýval hlavou. Ale z jeho pokyvování a přivřených oči ho vyrušilo hrdelní odkašlání a následné......"Simone, jak jste si mohl dovolit přijít pozdě na mou hodinu? Co se Vám stalo tak nepříjemného, že jste přišel pozdě na mou hodinu?!" zvýšil trochu víc nechtěně hlas, ale pak ho napadlo, že je to dobře, neboť si nebude myslet, že na něj nastražil nějaký nekalý úmysl. "Chcípla vám snad kočka nebo úmrtí v rodině?" 'Pokud budeš dělat to, co normálně, Johne, tak brzo budu slavit úmrtí v rodině,' zaskřehotal v duchu zlomyslně.
"Ne, pane učiteli, nezazvonil mi budík," procedil skrz zuby. 'Však já to moc dobře vím, vždyť jsem si ten plán zosnoval sám. Muhaha,' svíjel se smíchem v mysli až mu trochu zacukali koutky. 'Johne, uklidni se!' okřikl se.

'Tohle není normální, ten perverzák je nějakej divnej, a proč se šklebí? Že by.......... ne, to je blbost,' zavrhl to a radši si sedl na místo, když v tom se postavil.
"Pane učiteli, já se chci omluvit, že nemám domácí úkol."
"Cože?" Tak na tohle John přesně čekal. "To je již vrchol, nemyslíte, přijít pozdě, ještě k tomu bez úkolů, teď ještě mi povíte, že jste doma zapomněl knihu a sešit a rovnou můžu odejít z hodiny!" zaburácel, až Simonovi přejel mráz mezi lopatkami.
"Ups....... pane učiteli, já vlastně nechal knihu i sešit na stole v tom spěchu........ jjsem..... já, no, zapomněl." Úlisný úsměv s vítězným podtonem.
"Dobrá tedy, v tom případě se dnes po škole zastavte u mě v kabinetu, trochu si prodloužíme vaše vyučování!"
"To ne....." uniklo mu omylem. 'Ale ano, cukříčku, dnes budeme spolu nejméně hodinu v jednom zamčeném kabinetu na odlehlé straně školy. MUHAHA - vědět moje babi, jaký se ze mě stal perverzní nadrženec, tak se ještě roky otáčí v hrobě.' Vzpomněl si na ten její rozkazovačný tón, kterým ho vždy srovnala do latě a hned z něj všechna dobrá nálada opadla. Dnes už ani neměl chuť na nějaké to zkoušení, musel si promyslet dnešní podvečer.........
"Třído, dnes bude samostudium, kniha strana 68 a 69 - přečíst a přeložit. Naučíte se to překládat, běda vám, jak ne! Pracovní sešit strana 71 až 81 - vypracovat, a všemu budete rozumět, každému slovíčku, větě, všemu. Klidně si to napište, a příští hodinu si napíšeme test na slovíčka..... jako vždy, přes 50 slovíček, které se někde nacházejí v knize!"................. crrr... crrrr..... "Tak, třído, můžete odejít."
Klení žáků bylo jednoznačné, a padly i některé nadávky, ale teď to už bylo Johnovi jedno, neboť měl svůj plán a brzy se mu splní. "ANO, SPLNÍ!" řekl si tiše pro sebe a zamířil do kantýny na oběd.

"Simi, není jaguár neska nějakej rozezlenej? Docela tě lituju, že dneska musíš trávit poškolu s ním, a navíc když neska skoro všichni končí tak brzo, skoro nikdo tady nebude," dořekl, a Simonovi to došlo. 'Ten hajzl.............to on!'
"Simi, co se děje?" chytil Simona prudce za rameno a sledoval to, jak zuří a ruce zatíná do pěstí. 'To proto, ten hajzl to moc dobře věděl že tu neska nikdo nebude! To on mi vypnul budík!!!!!!!!! TO BYL ON! Jaguár jeden'
Smích........... škit.......... škit.....
"Čemu se, sakra, směješ, kámo?"
"Ničemu, Simi....... škit.......... ničemu!" potvrdil pomalu, dusíc se.
"Na, prosimtebe," podal mu lahev fanty a trochu se i uklidnil, protože Mirek fakt vypadal komicky s tou škytavkou, v zápalu smíchu a pomalu bez dechu. "Tak deme, musím na oběd, a pak máme ještě hodinu, a pak vzhůru do jaguářiho brlohu!" řekl s velkou dávkou sarkasmu, ale v duchu se bál toho, co si na něj John tentokrát připravil, a moc dobře tušil, že to jen taková normální hodina po škole nebude! "AHHH, JO!" povzdechl si naposledy, než vešel do jídelny.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kuro- tan vaše milující co to bez vás nepřežije brzo...xD Kóma se blíží...xD Kuro- tan vaše milující co to bez vás nepřežije brzo...xD Kóma se blíží...xD | Web | 22. února 2010 v 19:54 | Reagovat

on je na něj taaak zuleeej...xD prostě bože on mu vypnul budík mno to bych mu nedarovala jhá prostě ježiš já hyc mu taky něco udělala nuhu:D:D on je tak škodolibej ale líbí se mi to muhaha...xD:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama