Varuji každou osobu mladší 18 let, že obsah na těchto stránkách a odkazy na jiné weby se týkají pohoršujícího materiálu týkajícího se především sexuální tématiky homosexuálních párů.
Věková hranice je tu od 18 + a neberu žádnou odpovědnost pokud mladší jedinci utrpí jakoukoliv újmu na zdraví.
Mé stránky jsou mím vlastnictvím a váže se na ně autorské právo.
Kontakt na mě je : Ctenar0@seznam.cz
Tyto stránky především slouží mě, děkuji všem kteří stvořily svět bez kterého já bych nepřežila mnoho dní.

Jednou to začalo a nikdy to neskončí.

Návštěvník 17

22. února 2010 v 19:12 | sisi |  Návštěvník 1
'Bože, to byla noc! Zdálo se mi, že mě někdo líbal a pak jsem se začal dusit. To bylo hrozný, už jsem myslel, že se v tom snu udusím, když najednou jsem mohl dýchat, a pak už nic, na nic víc si nevzpomínám... no, moment, ještě vím, že ten tikavý rámus přestal a já mohl v klidu spát, bylo to tak opojné, ten klid a ničím nerušené ticho.
"Ouvej" zaskuhral, když vtom se podíval na budík. Následné vykulení očí a zaječení. "Kurva, kurva, kurva, vždyť já jsem zaspal, a nemám ani úkoly, proboha, to je průůůůůůůůser!!" Ne že by mi na učení ňák kvapně záleželo, ale naší si na mém vzdělání opravdu zakládají, a já jim chci aspoň v něčem vyhovět. Rychle jsem ukončil jakékoliv myšlenkové pochody a začal jsem se oblékat, ale už bylo pozdě, moc - moc, to nestihnu, ne bez zpoždění, což znamená následnou poznámku a několik bajlí za nesplnění domácího úkolu. "Tonéééééé!!!" Klidně by přiběhli i rodiče, kdyby byli doma, ale oni vstávali brzo do práce, takže nikdo doma nebyl. "Rychle, obléct!" Zavelel svýmu tělu, ale to ho nechtělo ani za boha poslouchat.............

V tu dobu, co se snažil oblíct, zrovna zvonilo na hodinu a John si s posměvačným úsměvem připomínal genialitu svého plánu. Takhle geniální věc už nevymyslel od toho testu! No dobře, je to sice jen den, ale i tak je to menší rekord.
Vyzval žáky ať se posadí, načež vyvolal Libušku, nešťastnici, která francouzštinu vůbec nechápe nebo spíš nebere, ale to mu bylo jedno, protože si jejím zkoušením aspoň zkrátí tu chvíli, tu chvíli............ 'Bože, ať už ta chvíle nastane!' prosil boha, "Ať si ten kluk pospíší a ať si to následně bude moci užít, ano, užije si to velice moc.' Plachý úsměv Libušky ho jen vyburcoval k nepříčetnosti a tak jí zadal těžká slovíčka na přemýšlení.
"Tak, a teď mi z toho utvoř větu když už jsi mi ta slova přeložila," zašklebil se, tak tohle jí totiž popravdě vůbec nejde, ale jaké bylo jeho překvapení, když na něj ta dívčina celkem rychle vybafla tu větu, málem se i uškrtil tou kravatou, co si právě popravoval.
"Skvělé, že by ses konečně jednou naučila? Hmm, tak kdopak ti pomáhal?"
"No, mě jen jeden spolužák doučuje po netu," zčervenala.
"A kdopak je, ten, co ti to dokázal vtlouct do hlavy?" optal se s velkými otazníky a byl ohromně zvědavý, koho řekne.
"No, Simon," je rudá, a učitel potlačuje vražedný pohled. Tak ona si píše s jeho Simonem! 'Tak to teda né, děvče!!! Chtěl jsem ti dát za dva, ale teď sis to pěkně posrala!' zařval v duchu, ale navenek se držel.
"Aha," podotkl celkem klidně, "Tak mi ještě přečti tenhle text." To byla pálka, tohle se neučila, určitě ne. Chtěla už začít prosit očima ostatní, když tu se rozrazily dveře a rozjančený Simon vletěl dovnitř, a už polekaně se rozhlížel, dokud mu nepadl pohled na Johna, teda učitele. Johnovi se hned zvedla nálada, a tak jí posadil s trojkou, dívce se ulevilo, když zjistila, že vyvázla jen s trojkou, mohlo to být po tom překladu dvakrát horší, čily za pět, ale takhle jí ještě matka možná pochválí a koupí ji to tričko s nápisem 'Na co se učit jazyky, když ten hlavní ovládám?'
John přesně věděl co teď udělá! Na tohle se přímo těšil jako dítě! A teď si ho vychutná a pak si ho u sebe vychutná doopravdy. Střelil na něj ďábelsky svůdný pohled, a Simon už tušil, co se stane.

"Tak z tohohle, hochu, nevyvázneš, to si piš", zaburácel zlý hlas a běžel říci svému pekelnému pánovi, co se teď hodlá dít! Hodný hlásek se pousmál a také si šel za svým.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kuro- tan vaše milující co to bez vás nepřežije brzo...xD Kóma se blíží...xD Kuro- tan vaše milující co to bez vás nepřežije brzo...xD Kóma se blíží...xD | Web | 22. února 2010 v 19:44 | Reagovat

nyaa broukuuu...xD tady to máš něják divně nuhu tu 16 a 17 kapču jukni na tooo...xD O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama