Varuji každou osobu mladší 18 let, že obsah na těchto stránkách a odkazy na jiné weby se týkají pohoršujícího materiálu týkajícího se především sexuální tématiky homosexuálních párů.
Věková hranice je tu od 18 + a neberu žádnou odpovědnost pokud mladší jedinci utrpí jakoukoliv újmu na zdraví.
Mé stránky jsou mím vlastnictvím a váže se na ně autorské právo.
Kontakt na mě je : Ctenar0@seznam.cz
Tyto stránky především slouží mě, děkuji všem kteří stvořily svět bez kterého já bych nepřežila mnoho dní.

Jednou to začalo a nikdy to neskončí.

Návštevník 16 SPECIÁL

22. února 2010 v 19:03 | sisi |  Návštěvník 1
SPECIÁLNÍ PRUPOVÍDKA!

John už stál na chodbě a chtěl zamířit k sobě do pokoje, když ho napadl pořádně ale fakt pořádně zlomyslný plán! Potichounku jako čičinka se již podruhé vkradl do Simiho pokoje, ale tentokrát zamířil né k němu ale k malému stolku vedle postele, a s pekelnými ohníčky v očích a bleskurychlou rukou přerušil ten jediný zvuk rušicí ten klídek v pokoji. 'Zákeřný to ale jsem....!' pochválil se a vypravil se z pokoje stylem "Jsem Grinch a pokazím ti Vánoce". Ale on pokazil něco jiného, ale se stejnou zlomyslnosti, protože pevně věřil, že to zítra nestihne a on mu bude moct.......... bude...... on.. bude...
"Já budu....!" zapískal si u dveří a okamžitě se otočil jestli ho neprobudil. 'Uffffffffffffffffffffff,' dostal takovej celkem velkej strach z jeho probuzení a zapomněl i na políbení. U sebe v pokoji padl na postel a gratuloval si tak dlouho, dokud neusnul.
Jeho sny byly tak nemravné, že by se i on sám tomu podivil, kdyby byl vzhůru, ale teď spal a jeho sny byli jen jeho - nedostihnutelné pro nikoho jiného, a přesto by chtěli ty sny býti jednou uskutečněny.

"Podaří se to?" táže se pekelný pán podsvětí mobilním telefonem boha.
"No to netuším," odpoví neklidně bůh.
"A co takhle se vsadit, můj milý bohu Alasiusi?"
"S tebou, pekelníče Saréne?" optal se nedůvěřivě.
"Ano," potvrdil bůh temna.
"Nuže dobrá, a co to bude?"
"Pokud se vyplní někdy Johnovi sny, strávíš se mnou vášnivou noc a já budu mít nad tebou svou i tvou moc. Pokud se jeho sny nesplní, stanu se pro změnu já tvým na jednu celou noc a budeš si se mnou moci dělat co budeš chtít podle tvé libosti."
"Platí! A já teď určím pravidla: ani jeden z nás nesmí zasahovat do ničeho, co se jich týkat bude, nesmíš nic říci mému otci, a miluji tě, pekelníče."
"O.K." Telefonát byl přerušen a Sarén se rozesmál na celé své podsvětí. 'Kdo by si kdy pomyslel, že to potáhnu se synem boha? Ani já sám,' okomentoval tuhle skutečnou absurditu a šel si nalít krvavého vína do své číše.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kuro- tan vaše milující co to bez vás nepřežije brzo...xD Kóma se blíží...xD Kuro- tan vaše milující co to bez vás nepřežije brzo...xD Kóma se blíží...xD | Web | 22. února 2010 v 19:41 | Reagovat

*opravdu, ale opravdu upadla do mdlob, prosím přijˇfd mě vzkřísit...xD* já nevím holka jak to děláš:D:D takhle navnadit mě nedokázal zatím nikdo:D:D nuhu a to už jsem leccos přečetla...xD :D ale tohle nemá oddoby to s grinchem to s tím satanem oh my jashin YAOIsticky..xD _:D: a jinak nuhu já nestíhám číst to je jednině dobře:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama