Varuji každou osobu mladší 18 let, že obsah na těchto stránkách a odkazy na jiné weby se týkají pohoršujícího materiálu týkajícího se především sexuální tématiky homosexuálních párů.
Věková hranice je tu od 18 + a neberu žádnou odpovědnost pokud mladší jedinci utrpí jakoukoliv újmu na zdraví.
Mé stránky jsou mím vlastnictvím a váže se na ně autorské právo.
Kontakt na mě je : Ctenar0@seznam.cz
Tyto stránky především slouží mě, děkuji všem kteří stvořily svět bez kterého já bych nepřežila mnoho dní.

Jednou to začalo a nikdy to neskončí.

Návštěvník 15

22. února 2010 v 15:40 | sisi |  Návštěvník 1
'Sakra, proč mi připadá, že jsem něco přehlídnul, že něco nevím, že mi něco neřekl?' přemýšlel nad tím o hudební výchově a i po cestě domů.
Když přišel domů, nikdo doma nebyl, jak by mu teď Magda pomohla, kdyby tu byla, jenže matka je alergická na psy a ještě po tý scéně z minula... huh.. zčervenal když si vzpomněl, při čem je málem načapala matka. 'Ještěže tam tehdy Majdička byla, ale teď tu není, budu se za ní muset jít podívat a i za tou "babičkou" řekl si ironicky a šel do pokoje. Automaticky zapnul počítač a vytáhl z tašky ty prokletý testy.
"Já je prostě udělám. On na mě už nesáhne!" 'Ale vážně, chceš aby už na tebe nesahal?' optalo se jeho zlé já, a jeho dobré já se pouze chichotalo. Málem by se zbláznil, kdyby dole neslyšel bouchnutí dveří a matčino huhlání. Zvedl se a zavřel dveře do pokoje. Teď na ní neměl náladu. Pohodlně se uvelebil a otevřel první stránku těch zpropadených listů na kterých vše záleží.
"COŽE?" zařval, až matce málem vypadly vajíčka z ruky. Ale hnát se za ním nechtěla, musela udělat manželovi oběd a to teď bylo přednější.
" To, to, to, snad není možný! Vždyť to sou hrozný, hrozný.......!" až se mu protočily panenky dvakrát kolem vlastní osy! "Ale já to stejně dám!" dořekl tišeji a zapnul svůj vlastní překládací program. Je to čím dál těžší, uvědomoval si. Čím více se dostával do prostředka, tím těžší a složitější to bylo, dokonce některá ta slova ani ve slovníku nenašel. Zapomněl na čas a až když za ním přišla matka, zvedl oči k budíku.
"Co? To už je 21:47? Vždyť nemám ještě ostatní úkoly."
"Pojď, je taková hodně pozdní večeře." Zvedl se a šel na véču, dole už seděl otec i s Johnem. Nevšímal si ho, 'Nesmím na něj myslet, nesmím,' opakoval si radši pro jistotu a když dostal jídlo, snažil se ho mít co nejdříve v sobě. Bez jakéhokoliv slova poté znova zapadl do svého pokoje. Podíval se na svojí tašku do školy a přemýšlel.
"Já na to seru, obšlehnu to ve škole. Tohle je přednější, vždyť mám... kolik že sem to udělal stránek?" Podíval se. "Cože? Já mám teprve jen sedm stránek ze sta? Uhhhh! Ale co, já to udělám ráno, na obojí se podívám ráno."
No jo no, složil se na postel a už chrněl, budíka měl koneckonců zapnutýho a to nepříjemný tikání ho v tom jenom usvědčovalo.

22:58 - tiché otevření dveří a stín stojící nad postavou. Pomalu se nad něj nahne a políbí ho do vlasů. 'Aspoň něco,' pomyslí si ta postava, ale nedá jí to a tak ho políbí na rty a znovu a znovu, pootevření těch druhých úst, kdo zaváhá nemá, a s tím mu vklíní jazyk do úst. Líbá ho dlouze a vášnivě a téměř u něj leží v posteli, když se postava pod ním začne míhat. Rychle se nadzvedne v obavě že se probudil, ale jen se dožadoval kyslíku. Oddechnutí, tiché a táhlé.
"Tak kampak došel?" zašeptal si potichounku a nahlédl do otevřených testů. "Hmm, docela slušné," podotknul a zkoušel najít nějaké chyby, ale nikde nic. "Pokud ti to takhle půjde dál, nebudu to tak moci nechat, můj mazlíku," řekl ďábelsky a se závanem vzduchu se vypařil z pokoje.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Gel-chan Gel-chan | Web | 22. února 2010 v 17:02 | Reagovat

xD prej mazlíku :D.
Moc povedená kapitolka ...

Hele víš že byc hmohla okopírovat svoje komentáře z minula a vložit je rovnou sem ? xD

2 Gel-chan Gel-chan | 22. února 2010 v 18:03 | Reagovat

Heheh tak jich od mě bude sakramensky xD.

Heh.. ale dobrej nápad nemyslíš? :D.

No já jsem tak natěšená po případě na pokračování Návštěvníka - jak to s panem strýcem a dále i milencem dopadne xD. :D.

Kyáá Si-chan to mi nedělej - jsem tady nažhavená tejden na vážku a ty nic ? Tsee to mi nedělej :D.

3 Gel-chan Gel-chan | 22. února 2010 v 18:03 | Reagovat

- A SERE MĚ BLOG .. jakej koto to všechno dal doprostřed? .. Uáá IGNORANTI TO JSOU !xD

4 Kuro- tan vaše milující co to bez vás nepřežije brzo...xD Kóma se blíží...xD Kuro- tan vaše milující co to bez vás nepřežije brzo...xD Kóma se blíží...xD | Web | 22. února 2010 v 19:34 | Reagovat

On mu řekl mazlík mazlík maazliiiikuuuu...xD kyaa to je tak sexi slovo:D:D mě ranííí...xD:D:D
já potřebuju dalšííí:D:D kyaaa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama