Varuji každou osobu mladší 18 let, že obsah na těchto stránkách a odkazy na jiné weby se týkají pohoršujícího materiálu týkajícího se především sexuální tématiky homosexuálních párů.
Věková hranice je tu od 18 + a neberu žádnou odpovědnost pokud mladší jedinci utrpí jakoukoliv újmu na zdraví.
Mé stránky jsou mím vlastnictvím a váže se na ně autorské právo.
Kontakt na mě je : Ctenar0@seznam.cz
Tyto stránky především slouží mě, děkuji všem kteří stvořily svět bez kterého já bych nepřežila mnoho dní.

Jednou to začalo a nikdy to neskončí.

Návštěvník 14

22. února 2010 v 15:27 | sisi |  Návštěvník 1
"Souhlasím. Ehm, jak se vlastně jmenuješ?" byl rudej jako červená čepička karkulky pocákaná dvakrát rudou barvou. Učitel se zasek a až teď mu došlo že se vlastně moc neznají a Simon nezná ani jeho jméno. 'Ale jméno při sexu nepotřebuju,' dodal si v duchu.
"Tak jdeme na to, ne?"
"Nejdřív to jméno, ne?"
"No ano, takže já se jmenuji John Jasan."
"Já jsem Simon Jasan."
"To už vím."
"No samozřejmě, ale i tak mi to nedalo," zasmál se Simon a i přes to, že ten muž naproti němu byl nebezpečný, tak teď vypadal velice mile. "Tak můžeme?"Zeptal se teď na oplátku Simon.
"Okej!"

Smlouva:
1. Pokud vyhraji já, tak se staneš mým milencem, celým tělem se mi oddáš.
2. Pokud vyhraješ ty, tak se odstěhuji od vás z domu a už nikdy na tebe nesáhnu. 'Ale v duchu se to nepočítá', dodal si John pro sebe.
3. Takže, můžeš používat slovníky a jakékoliv pomocníky. Jen ti nesmí radit žádný jiný člověk přímo. Takže žádný jiný učitel.
4. Testy mi musíš odevzdat do určeného data do určené hodiny, pokud se tak nestane, automaticky jsi prohrál.
5. V hodnocení musíš získat nejméně 95% abys uspěl a vyhrál. 'To zase tak jednoduchý asi nebude,' řekl si Simon.
6. Pokud vyhraji, nesmíš nikdy říct mému bratrovi, čili tvému otci ani matce, jaký máme spolu vztah. Ani jinému spolužákovi, nikomu!
7. Při sexu se nebudeš vzpouřet, ani protestovat. Kdykoliv budu chtít, tak ty mi musíš vyhovět i kdyby to bylo třeba v obchodním centru. 'Bože on už ty pravidla připravuje tak, jako kdybych už prohrál!' zděsil se.
8. "A něco pro tebe: Jednou za den mi smíš odříct sex," ušklíbl se na něj šibalsky.

Souhlas:
Se vším zde na papíře souhlasím, a když už ho jednou podepíši nic se na papíře nesmí změnit, a John už není povinen mi říci cokoliv ke smlouvě.

Ten poslední a přesto nejdůležitější text přehlédl a podepsal se. John jej napodobil a málem by se i zařehtal jak mu to perfektně vyšlo.


"Tak, a teď už jdi, musím pracovat." Vystrčil mě ze dveří a neschopného jakéhokoliv pohybu mě tam zanechal. Byl jsem holt ještě v šoku.
"No moment!" zaťukal jsem.
"No."
"Nedal jsi mi ty testy!" řekl jsem rázně.
"No ovšem."
Poté odešel, ale i tak si John mohl pogratulovat, i když si ten kluk všiml toho, že mu nedal ty testy tak tu pro něj pořád hrají další věci, jen doufejme, že si jich nevšimne stejně jako toho, že mu ty papíry zapomněl dát, samozřejmě že jako.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kuro- tan... Kuro- tan... | Web | 22. února 2010 v 19:29 | Reagovat

božee nesmím na to zapomenout tak tenhle komentík napíšu než to dočtu...xD nuhu:D:D je mi nejspíš jasné že asi prohraje nuhu protože kdyby ne asi by mi to bylo děsně lítí miluju toho chlapa bože je takovej ráznrj to mám fakt ráda...xD:D:D rrázný chlapy UHAHHA:...xD mno a k tomu tematu nuhu doufám že budeš mít nějakej díl kde to v tom obchodním centru vážně udělají jakože sex...xDD:D:D bože to by bylo dokonalee:D:D

2 Arya Arya | Web | 3. dubna 2010 v 0:28 | Reagovat

co coze ??? aky dodatok heeeej ja sa nehram ty si to tam nenapisala :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama