Varuji každou osobu mladší 18 let, že obsah na těchto stránkách a odkazy na jiné weby se týkají pohoršujícího materiálu týkajícího se především sexuální tématiky homosexuálních párů.
Věková hranice je tu od 18 + a neberu žádnou odpovědnost pokud mladší jedinci utrpí jakoukoliv újmu na zdraví.
Mé stránky jsou mím vlastnictvím a váže se na ně autorské právo.
Kontakt na mě je : Ctenar0@seznam.cz
Tyto stránky především slouží mě, děkuji všem kteří stvořily svět bez kterého já bych nepřežila mnoho dní.

Jednou to začalo a nikdy to neskončí.

Milovník 9

22. února 2010 v 19:54 | sisi |  Návštěvník 2 alias Milovník
"Simí!"Jen co jsem vyšel ven z našeho domu zařval Mirek na celou ulici a vrhl se ke mně, na sto procent si ted sousedi myslí že sem teplej, ikdyž popravdě.Zaculil jsem se.
Nejsou daleko od pravdy! "No co je?" zeptal sjem se ho už s normálním výrazem.
"Já a Klárka my sme se no vša kvíš."
"No to není možný Mirku ty se červenáš ty kráso, vy ste se fakt molivaly jo a jaký to bylo?Předpokládám že naprosto jiný a dokonalý."
"Ne."
Odpověděl sklesle."
"Jakto?"
Vyvalil sem oči. "Bylo to božský, ůžasný a krásný a nádhrný a přepřekrásně nádherný, tajil se mi zrak, svítil jsem jak maják.Bylo to neuvěřitelný!"Skákal přede mnou radostí.
"Nepřeháně......." Nestihl jsem to doříct a on už se válel v trávě s hubou hluboko zarytou pod pískem. "Jdeme škola začíná a navíc neska už odjíždíme!" Tahal jsem ho za sebou aniž by projevoval známky svojí existence. "N ojooooooooo!"Vyskočila popadl mě za ramena!" Odmlka. "To znamená jedno!" "J oznamená to že ho uvidím a už nepustím!"
"Ne." "Co ?" Nasral jsem se. "Jo tohle to taky znamená ale znamená to taky to že já budu s Klárkou sám někde daleko v jednom pokoji postely."Zastavyl se mu dech i srdce! "Kurváááááááááááá!" "Neječ už tak si soudedi myslej!A kde tu kurvu vidíš?"
Rozhlíd jsem se jen tak na oko.Ale on už tam nestál, běžel směrem k jeho domu.
"Magor..co mu neska je." "Ale moc dobře sem to věděl, určitě už mu došly tak běží do drogerky. "Neska maj v Tetě štastnej den, budou mít tržbu jako nikdy!"Zasmál jsem se na celou ulici a pomalu se vydal ke škole.
Mirek přišel až po 4 hodině a s Klárou pořád cukroval.A když se na mě podíval snažil jsme se vypadat co nejlíp, ale pravda byla jinačí, byl jsem hodně nervozní, sice jsem se na něj co nejvíc těšil, ale co když má někoho jinýho, nebo co když se oženil, nebo co když ….na mě zapoměl?
John byl jedna velká neznámá a pro mě ještě víc, nevěděl jsem c odělal kdysy.
Jen tak se tu objevil a pak zmizel a mě zanechal akurát ránu v srdci!Přece o něm skoro nic nevím.A když mi o něm táta něco chtěl říct byl jsem tak tvrdohlavej a oponoval jsem mu že mi to musí John říct sám! "Naděje ve mně vychladla, co když má ženu a několik dětí?
Co když se stal kostelníkem nebo někomu takovýmu co věří v boha?
A odmítne mě protože jsem muž?
Vždyt to je jakoby zakázaná láska! Naprosto sem zbledl. "Páni Simi si v pokročilém stádiu mrti dokonce přes tebe vidím Řeřichu jak se dloube v nose!
Fůj a ted polkla nudly!"Nakrčil nos a zkusil jestli mu skrz mě projde prst! "Hmmm ještě nejsi duch!To tě stihnem zachránit!"
"Eriku rychle sem nebo nám tu přibude další mrtvola!"
Slyšel jsem je ale byl jsem naprosto jinde a pak šok. "Áááááááááááááááá vy čůráci!" Zařval jsem a shazoval jsem ze sebe na durch promočený triko ledovou vodou." "Hele jak nám nabral červen!" "t oje tím jak sem nasranej!Zvedl jsem se a 30 cm pravítkem jsem ho začal honit po třídě!" "takhle se mi odvděčuješ ty pajzle jeden !Pomohl jsem ti v úzkých a ty !
Á uch...už nemůžu." Zasípal jsme a dal jsem se do předklonu. "Musíš víc běhat, takhle mě nikdy nedoběhneš!" Všáááááák já tě dostanu!" Jen se zatlemil ale zapoměl že mám tajnou zbran! Ohnal jsem se a švihnul jsem ho tím právítkem přes stehno! "Jááááááááááááááááááááááááu!!" "Já tě Simone zastřelím, to bolí jak šlak!" Ale to už jsem si ždímal triko na záchodcích.Bylo ho slyšet snad všude jak řval žě mě zbije! "Tak ti třeba!" Ale pak mě znova přepadla ta tísen. Schoulil jsem se pod umyvadlo a triko přehozený přes něj mi dopadalo na ponožky a krz ně se mi vsakovalo a poté ztékalo po prstech na horké kůži. Ani nevím jak, ale usnul jsem.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Gel-chan Gel-chan | 22. února 2010 v 20:15 | Reagovat

xD .. Nádherný ídleček ^^.
Těším se jako vždy na pokráčko :D ...

2 Gel-chan Gel-chan | 22. února 2010 v 20:16 | Reagovat

PS:Ale nezdá se mi že b ykluk ze svého poprvné [bylo to jeho vůbec] dělal až takové .. xD .. ehm :D.

3 sisi sisi | 22. února 2010 v 20:20 | Reagovat

Nikdy nevíš když de o Simona xD/ne uznávám trchu sem to tam přehnala, ale to je moje domýšlení, prostě taková ta iritující ironie ve všem, mejí i moje postavy nojono :D

4 Kuro- tan vaše milující co to bez vás nepřežije brzo...xD Kóma se blíží...xD Kuro- tan vaše milující co to bez vás nepřežije brzo...xD Kóma se blíží...xD | Web | 22. února 2010 v 21:10 | Reagovat

nyaa chudáček simoneeek...xD už ani nemámsilu ti tu psát jak je to skvělé protože postě to člověka tak vyždíma:D:D

5 Gel-chan Gel-chan | Web | 16. března 2010 v 21:07 | Reagovat

[3]: Hehhe :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama