Varuji každou osobu mladší 18 let, že obsah na těchto stránkách a odkazy na jiné weby se týkají pohoršujícího materiálu týkajícího se především sexuální tématiky homosexuálních párů.
Věková hranice je tu od 18 + a neberu žádnou odpovědnost pokud mladší jedinci utrpí jakoukoliv újmu na zdraví.
Mé stránky jsou mím vlastnictvím a váže se na ně autorské právo.
Kontakt na mě je : Ctenar0@seznam.cz
Tyto stránky především slouží mě, děkuji všem kteří stvořily svět bez kterého já bych nepřežila mnoho dní.

Jednou to začalo a nikdy to neskončí.

Milovník 5

22. února 2010 v 19:43 | sisi |  Návštěvník 2 alias Milovník
OBVZLÁŠT DLOUHÝ DÍL! :DKřik, tříštění keramiky o podlahu.
"To si ze mě děláš snad prdel, ne?!" ozýval se řev z ložnice manželů. "Já ho zabiju!!!! Já toho bastarda zabiju!!!! On šahal na mého syna! On si dovolil znesvětit jeho nedospělé tělo! Já ho zabiju! Bože, až se mi dostane pod ruku, já mu... krrrrrrrrrrrrrr ...zakroutím krkem.. uvidí... hajzl jeden úchylnej! A ještě k tomu v našem domě, v jeho pokoji, bože!" Třísk.
"Ale no tak, už se uklidni, vždyť tohle byla váza po mamince. A navíc, uslyší to sousedé."
"Ať to slyší třebas velbloudi na Sahaře! Já toho prasáka zabiju! No jo, maminka mě varovala, abych si nezačínala nic s tebou a tou tvojí povedenou rodinkou!" Zafňukala, když jí došlo co provedla. "Vždyť sem rozbila vázu po mamince!" Rozbrečela se manželovi v náručí a pevně svírala v obětí těch pár střepů co zbylo z té vzácné vázy.

"T... ta... ta.... tati?" optal se přiskrčeným a rozklepaným hlasem "Je maminka v pořádku?"
"Vzala to líp, než sem čekal."
"Vážně, ani mi nepřišlo. Ne, tati, radši mi ani neříkej, co dělala, když přišla na ten tvůj hazard."
"Ale došlo ti to brzy!" zařehtal se otec jako kůň a syna objal kolem ramen. "Ale jen tak pro informaci: motorovkou přeřízla postel a to tě čekala v 8 měsíci, synáčku. No jo, mamka je šikulka. Co dál prováděla, to radši ale vážně nechtěj vědět... Chceš to teda vědět?"
Málem by i začal vyprávět, když jsem ho zaskočil: "Tati, tobě to nevadí?"
"Co? To, že miluješ mého bratra nebo to, že nechceš poslouchat mé vyprávění?"
"To první."
"Aha. No, víš, vlastně jsem to už nějak tak vytušil když odcházel, že mezi vámi jen tak něco nebylo, a i na tobě bylo poznat, že se něco děje. Ty tvoje výkyvy nálad nezapříčinila jen puberta. A nevadí mi to, jsem vlastně rád, že si někoho našel, ale nechápu, proč ste mi to neřekli, a proč on vůbec odešel."
"Tati, já to taky nechápu."
"Jo, tak ono to bude, koukám, zapeklitější."
"Jo," potvrdil jsem. "A stejně je máma ale velkej borec."
"To si piš, synu! Mámě ani nevadilo to, že jsi na chlapečky než to, že je to právě můj bratr."
"Táto, máma Johna moc v oblibě nemá, viď?"
"Popravdě ho nesnáší už od tý doby, co ho viděla poprvý."
"A proč?"
"No, víš, jednou přijel poprvý na návštevu a máma zrovna něco kuchtila, a on prostě dřív všechno zpackal, víš. No a prostě chtěl naší mamce pomoct, jenže se mu tam vysypala celá sůl."
"No a?"
"Solnička se dá zamaskovat, teda mě se to povedlo." Trhavý úsměv.
"Jo, ale on vysypal celý kilo do krému na dort. "
"A, sakra!"
"Jo, přesně tak. No, bylo by to celkem v pohodě, kdyby jen tohle, jenže on to ani neřekl. No a pak, když sme to jedli tak byla oslava, zrovna máma byla ve druhém měsíci, tak sme oslavovali, no, a děda okusil první, její tatínek, to víš, generál, a začal se dusit, jako první se mu pokusil pomoct John, no a prostě jak ho hontrlala, aby mu to sousto vypadlo, tak dědovy zuby vylítly do výlevky v dřezu."
"Fůůůj."
"Jo, přesně to sem si taky říkal. Každopádně dědu zachránil, ale když pak vybíral z výlevky zuby, nějak omylem povolil kloub a všechno ze syfonu vystříklo po celý komplet nový kuchyni, no, muselo se všechno vyhodit, prototže ten dřez byl v tom domě ještě po předcích. Víš."
"Takže to. táto. všude smrdělo."
"Jo, a ani nevíš jak, byl to puch, že se i prasatům kilometr odtud zvedaly žaludky a odmítaly jíst. No byla to husťárna."
"No, takže proto ho máma nesnáší."
"No bylo toho víc, ale tímhle si to můj bratr asi nejvíc pohnojil."
"Ale teď na něj nebyla tak zlá."
"To né no, trochu se už usmířili, to víš, ale máma si nedá říct, pořád to v ní hlodalo a teď, když dostala příležitost, musela se jí chopit. Někdy ten vztek ze všeho musela vypustit, no ne?" Zasmál se a pohladil syna po hlavě.
"A co dělá teď?"
"Spí jak miminko. Už dlouho jsem jí neviděl takhle unavenou, zřejmě to na ní všechno dneska dolehlo." Tentokrát se smáli oba znova. Pak nastala chvíle ticha a klidu, které bylo jakoby rodinnou pohodou.

"Tati, možná že to teď pokazím, ale já jsem se rozhodl najít Johna, nic neříkej, já ho prostě chci najít a říct mu všechno, prostě to chci. A chci, aby mi řekl pravdu, ať je jakákoliv." Podíval se do očí svého otce a celkem v nich našel pochopení až na pár stínů, které tam přebíhali.
"Možná že právě teď mluvíš jako dospělý a snažíš se tak chovat, ale víš, jistě že ho miluješ, nechci, abys udělal hloupost, jako on sám, když byl mladý."
"Já ho miluju, táto."
"Jsi si tím opravdu jistý, stoprocentně jistý? Protože jeslti je to jen takové poblouznění a on by tě miloval....................... synu, nerad bych, abys mu ublížil. Je to přece jen můj bratr. Nechci, aby ani jednomu z vás bylo ublíženo a ubližováno, ale pochop, pokud si ublížíte navzájem, pochopení ani útěchu u mě nenajdete ani jeden. A já osobně se postarám o to, abys nenašel útěchu ani u matky, protože John by ji u ní taky nenašel."
"Jsem si toho vědom, tati."
"Máš tedy moji plnou podporu."
"A co máti?"
"Tu nech na mě. A jak ho chceš vlastně najít, on zná takovejch zapadákovů až se člověku protáčej panenky. Klidně teď může být v San Francisku a za pár hodin v Zimbabwe. Pochop, je to ostřílený cestovatel."
"Neboj, my máme na svý straně jednoho velice bohatého a ostříleného hledače."
"Řekl jsi my? Jakože je vás víc? Třeba rozvášněný dav fanynek?"
"Ty bych s sebou rozhodně nebral!" Zamračil se.
"Ale to byl žertíček. A kdo tedy ti pomáhá?"
"No Mirek a jeho táta!"
"Jo, ten šílenec co našel manželku v kostele! No jo, pardál Erwin.Ten je pěkně ostřílenej, to je pravda." Další úsměv. "A co keš, mladej, kdo to bude platit?"
"No, Mirek řekl že to zařídí, ale já jsem připravenej mu to potom nějak splatit."
"To jsem rád, musíš bejt poctivej za všech okolností, i kdyby ti za prdeli visely piraně a měly tě sežrat, nesmíš změnit rozhodnutí, věř, že to dopadne dobře. A hlavně si tohle zapamatuj jo, budeš to potřebovat." Naposledy poplácal syna po rameni a šel si lehnout k manželce do postele.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kuro- tan vaše milující co to bez vás nepřežije brzo...xD Kóma se blíží...xD Kuro- tan vaše milující co to bez vás nepřežije brzo...xD Kóma se blíží...xD | Web | 22. února 2010 v 20:41 | Reagovat

Dokonale dokonalee...xD a nya ty jsi tak strašně škodolibý človšk...xD nuhu doufám že si toho plně vědoma:D:D nuhu ale je to tak krásnee:D:D nya a ten jeho tata se mi zamlouva a ta jeho mamina nuhu dokonale:D:D bože se tady zamlouvají všichni že nezdá se ti ale kdo by se divil..xD ještěnemám ani přečtenou tu jednorázovku ">::D: s tí masem:D

2 Gel-chan Gel-chan | Web | 16. března 2010 v 20:58 | Reagovat

Znova jsem si to přečetla - ovšem důvod je v tom že nevím kde jsem skončila .. kua .. cca 10 díl? -.-"

3 sisi sisi | 16. března 2010 v 21:01 | Reagovat

MUHAHA : 8-O  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama