Varuji každou osobu mladší 18 let, že obsah na těchto stránkách a odkazy na jiné weby se týkají pohoršujícího materiálu týkajícího se především sexuální tématiky homosexuálních párů.
Věková hranice je tu od 18 + a neberu žádnou odpovědnost pokud mladší jedinci utrpí jakoukoliv újmu na zdraví.
Mé stránky jsou mím vlastnictvím a váže se na ně autorské právo.
Kontakt na mě je : Ctenar0@seznam.cz
Tyto stránky především slouží mě, děkuji všem kteří stvořily svět bez kterého já bych nepřežila mnoho dní.

Jednou to začalo a nikdy to neskončí.

Milovník 3

22. února 2010 v 19:35 | sisi |  Návštěvník 2 alias Milovník
.....Dlouhé minuty ubíhaly a venku se zešeřilo.
"Asi bude bouřka," poznamenal někdo, ale já ho ani moc nevnímal, dokud se vedle mě něco nepohnulo. Otočil jsem se, a tam seděla Míry máma, byla stejná jako ráno a pořád tak hezky voněla. "Tak jsem slyšela že s mým synem budete cestovat," podotkla jen jakoby náhodou.
"Ano."
"Víš, nikdy jsem neviděla nikoho jako ty, sice vypadáš na křehkou smutnou květinku, ale něco za tím musí být, protože Mirek vždycky povídá jaký si číslo, a že si pro každou legraci, a taky se mi svěřil, že si byl poslední dobou velice zadumaný." Klap....klap....... "Jak nádherný zvuk vyluzují ty kapky, že?" ...Klap......klap.......klap...... "Je to proto že si zamilovaný?" zeptala se mě a stále pozorovala venkovní krajinu, jako kdyby tam hledala něco, něco co jen tak někdo nezahlídne, jakoby hledala skutečnost, která ji utvrdí dřív, než jí to potvrdím. Ale proč se bojí? "Líbí se ti muži?" Otočila se, a mně se zalkl hlas - ona brečela. Nemohl jsem odporovat, v tu chvíli to nešlo.
"Ano, líbí," potvrdil jsem, a rychlým uklidňujícím pohybem jsem jí smazal slzy z tváří.
"A miluješ aspoň mého syna?"
Záááádrhel.
"Jak jste na to přišla, Váš syn miluje jen Kláru, víte, on mi jen pomáhá najít toho, který mě svedl, pak nechal okusit nebeský nektar a za noci utekl jako zbabělá krysa, která nezná cestu zpět ani kupředu."
"Aha." Rozčeřily se jí zorničky a já spatřil její nádherný úsměv. 'Usmívá se jako moje maminka,' uvědomil jsem si jen tak mimochodem.
"Promiň, nevím co mě to napadlo, ale já, víš... když Míra nám ještě neukázal tu svou přítelkyni," zdůraznila "přítelkyni" jakoby ještě stále pochybovala. "Víš, tak sme se začali bát, protože pořád mluvil jen o tobě, jak si bezva, jaký jste kamarádi a tak.... no, víš, nevadilo mi to, ale já bych chtěla vnoučátka." Zasmála se a potichounku odešla.

"Máš zvláštní rodinku," podotkl jsem když se za pět minut objevil ve dveřích Mirek.
"Jo, to mám. Víš, co si můj otec myslel? Že, že my dva...... že spolu chodíme." Podíval se na mě zcela vykolejen a pak se vedle mě svalil.
"U mě byla tvá maminka, a vybalila na mě to samé, sice mileji a dokonce se tu rozbrečela, ale já jí to vysvětlil."
"Dík. "
"No a co?"
"Jo, hošku.... táta mi slíbil, že do týdne to budeme vědět, takže čekej a já ti to pak povím, jo? Jízdenky nám otec zaplatí a budem bydlet jen v tom nejlepším. Slíbil to, když sem se zmínil, že s námi pojede moje přítelkyně, a navíc ji ale musím dovést k nám, víš, představit ji. Mám z toho celkem strach."
"Nemusíš, Klára je v pohodě a vaší taky, bude to fajn, uvidíš, nemáš se čeho bát. Bude to v pořádku," ujistil jsem ho s téměř naprostou jistotou. "Tak hele, já už budu muset jít, aby se doma nestrachovali." 'Jo, do pekel horoucích, až jim to povím, sakra, to sem zvědavej, ale co jim mám jako říct?' Začala se mě zmocňovat panika.
"Hej, Simi, si v pohodě? Nechceš třeba neska spát u nás?"
"Ne, radši ne, Mirku, jednou to naším musím říct a myslím že dnes je ten správný den. Povím jim to. Měj se hezky. Čau a pozdravuj mamku," řekl jsem a seběhl jsem po schodech dolů. Načež dole mi sluha předal budnu a já se vydal vstříc deštivému podvečeru. Čekala mě nejistá rozhodnutí a nejistota sama o sobě. Ale já se ho nevzdám, ne, teď ani jindy!
"Jsi můj!" zakřičel jsem v ulici, jenž byla osvětlena pouze pouličními lampami, ale jak brzy zjistíte, neměl jsem to dělat.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama