Varuji každou osobu mladší 18 let, že obsah na těchto stránkách a odkazy na jiné weby se týkají pohoršujícího materiálu týkajícího se především sexuální tématiky homosexuálních párů.
Věková hranice je tu od 18 + a neberu žádnou odpovědnost pokud mladší jedinci utrpí jakoukoliv újmu na zdraví.
Mé stránky jsou mím vlastnictvím a váže se na ně autorské právo.
Kontakt na mě je : Ctenar0@seznam.cz
Tyto stránky především slouží mě, děkuji všem kteří stvořily svět bez kterého já bych nepřežila mnoho dní.

Jednou to začalo a nikdy to neskončí.

Milovník 19 SPECIÁL

22. února 2010 v 20:36 | sisi |  Návštěvník 2 alias Milovník
"Prohrál!Prohrál!" Škodolibě, poskakoval na mráčku a už se chystal namačkat 666 když tu ho popadl chlad. "Ale ,ale kdopak prohrál, Alasiusi, kdopak?" Alasius se s strhaným usměvem otočil a jeho roucho tak odkrylo obnažená lýtka. "U Tutatise!" Tak by jistě zahořekoval Asterix vidět tu jemnou sametovou pokožku, ale ten tu nebyl, právě měl s Patrofonixem dovolenou na Sýrii a v lázních toho velice zneužíval,ale o tom až později.
"No, tak copak, mi můj synáčku povíš!Snad zase nenakupuješ u těch zpropadených, létajících čínských prasat padělené boty značky aďidas. "Čím měkčí aďiďas tím více od čongůaďiďas / tedy ehm chci říct létajících čínských prasátek."Né otče jistě že né, samozřejmě že jsem tě poslechl a už snimi nijak nenavazuji kontakty."Vymlouval se. "Píp..píp..píp, prasátka pro tebe maj noovej kšeeéftík,nový botky značky Aďíďás." Zairitovalo to mezi oblaky a Alaisius málem nevěděl co dělat, jestly vybuchnout v smích nebo raději skočit pod nějaký vrtulník. "Aha, no dobře synku, můj, musím jít teď raději plnit povinnosti na božském kongresu, vrátím se onepozítří." "Kdy že otče?"Zajímal se pátravě. Nechápavost mu dovolila zvolnit mimické svaly a on překvapeně s nebeským šarmem zamžikal.Ne nadarmo se říká že Alaiiuse jednou někdo znásilní, pokud to brzy neudělá sám všemocný, protože svádí a to nejen pohledem.
Nepatrně Bohu sklouzly očka na Alaisova poloobnažená stehýnka. "Toto je anglicky synu, to znamená one-jako jeden a pozítří. "Zakoktal se a naprosto se zamotal / čtěte znemožnil. "Ale otče." "Nuže, raději.."zaskočila mu slina,když se jeho syn chtěl k němu přiblížit. "Raději tedy půjdu a ty se tu pěkně čiň, ale nezlob, nebudeš teď chvíli pod dozorem. " "Uff.. díky bohu." ulevil si Alaisius když se jako oblaka páry jeho otec vypařil. Následoval dutý výbuch smíchu nesený se až velice hluboko dolů do podsvětí, kde už si Serén natahoval pekelné podvazky lemované ohnivými plamínky a se zadostiučením si brašnu v podobě čertíka ládoval až k prasknutí novými a novými kondomy.Koneckonců stejně by to tak dopadlo, to on by si zase pořádně roky nesednul na otcův trůn.Alais ho utahá v postely a když se bude chtít vypařit....."..Ááá" Zavrněl když si vzpomenul jak to dopadlo onehdy když prohrál v Mariáši a celý týden byl u Alaise k postely přivázaný, a pak když se chtěl jako krysa proplížit.Nějaké nutkání mu dalo aby se otošššil a od té doby jen ššiššlal a žadonil, jen aby znovu a znovu uvidil to co....není přístupné dětem do osumnácti.
KOneŠššššš.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 wingless-angel wingless-angel | Web | 23. února 2010 v 6:54 | Reagovat

docela mě překvapila ta úleva díky bohu...xD to jako to sem se muela smát nuhu...xD:D:D
jinak aspoň něco pozitivního tenhle dodatek je užasnej nuhu...xD:D

2 Gel-chan Gel-chan | Web | 16. března 2010 v 21:42 | Reagovat

^^ xD.
Hehehe.. povedené ale moc mi to nesedí k MIlovníkovi :D. No já jsem se už předtím netajila tím že bych Simíka dala do péče pana strejdy :D. No nic, nedá se říci že jsem nespokojená .. to ne ale - něco mi tam chybí ^^.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama