Varuji každou osobu mladší 18 let, že obsah na těchto stránkách a odkazy na jiné weby se týkají pohoršujícího materiálu týkajícího se především sexuální tématiky homosexuálních párů.
Věková hranice je tu od 18 + a neberu žádnou odpovědnost pokud mladší jedinci utrpí jakoukoliv újmu na zdraví.
Mé stránky jsou mím vlastnictvím a váže se na ně autorské právo.
Kontakt na mě je : Ctenar0@seznam.cz
Tyto stránky především slouží mě, děkuji všem kteří stvořily svět bez kterého já bych nepřežila mnoho dní.

Jednou to začalo a nikdy to neskončí.

Milovník 13

22. února 2010 v 20:02 | sisi |  Návštěvník 2 alias Milovník


Po chvíli zhroucení jsem se konečně vzchopil a odploužil se do sprchy,která dokonale rozpyla slzy na mé kůži.POmohla mi dostát opojení a já se pak jen v županu přesunul na postel kde jsem již konečně znaven usnul.
Ve snech jsem měl nehorázný mumrajch, jednou jsem se štastně tisknul k johnovy který mě líbal a nepouštěl z náručí, a podruhé jsme se viděl v postely s Mirkem, ne zrovna při polohách co jsou vhodné pro děti.Mé zmateí se přeneslo ve spánku na mou ztrápenou mysl, a můj strážný anděl mě již nenechal trápit, nezdálo se mi nic, byla jen černá tma a překrásná melodická píseň jenž mi stále zněla v uších.Teď mi byl ojedno že je to enya, nebo jak se si ta žena nechává říkat, vysvobodila mě a já ji byl vděčný!
Díky ní jsme se vyspal.
Sluncese dostávalo přes okna ke mě do pokoje ale já se cítil tak znaven že pouhé otevření očí pro mne bylo nesnadným úkonem.Ale přeci se to jen povedlo a já se vyhrabal spod peřin a přikrývek.Ve spodkách a tričku jsme se došoural k závěsům a pořádně je zatáhl.Cestou zpět jsem zvedl župan a pohodil ho dál na volné prostransví kde nebylo možnost že bych o něj jakkoli zavadil.Pak jako v mlze jsem znovu zalehl a přikryl si hlavu ještě polštářem.To že mi bylo větší teplo než by mělo jsme nechal plavat a unášel jsem se znovu do říše snů.
Když jsme otevřel svá oka již někdy nevím kdy, byl jsme již naprosto fit, tak jsme se oblékl a šel vzbudit Mirka.Nevím jak jsem mohl mít ráno, ale jakmile jseem přešel k nim do pokoje, tma a vyšlýé hvězdy mi jasně říkaly že jsem spal a spla a probha už je večer. "Takže plán na setkání s Johnem pro dnešek skapal."Sklesle jsme si uvědomil a sedl si na chladnou podlahu. "No co zítra je taky den." Zvedl jsme se a šel k sobě. "Počkat ale kde je Mirek?" Došlo mi že můj kámoš tu jaksi není a t opřitom hodina na zdi už ukazovaly devátou.Sjel jsem i s výtahem dolů a na koho jsme nenarazil.Ohromeně jsme zůstal zírat a stát na místě jako přikovaný.Klára se tam ocucávala s nějakým náskem v obleku.A zrovna mířily někam do pokojů nahoru. Jejich výtah jsem už ale nestihl a ostatní byly taky obsazené,tak jsme běžel po schodech.
Proboha málem bych jí nepoznal nebýt těch naušnic, a co to bylo za hajzla co se sní přítelíčkoval?A kde je Mirek, nemá s ní být náhodou on?Doběhl jsem nahoru sdo našeho patra a viděl jak Klára otevírá pokoj, který má i s Mirkem. "Snad se nechce?" Dolehl ke mě její zastřený přiopilý hlas. Rychle jsme to rozdýchal a snažil se otevřít dveře knim, nějak mi nedošlo že jsou zamčený.Tak jsem otevřel k sobě a rozrazil dveře, v tom opojení si zapomněl a zamknout a i kdyby zamkla mám přece klíč!" "Co to tu děláš Kláro?Jak se opovažuješ podvádět Mirka?" Zařval jsem do přítmí pokoje a když se rozsvítila lampička málem jsem omdlel. "M-M-mirku?" nechápavě jsem koukal na svého přítele jenž byl převlečen za kavalíra a skláněl se nad Klárou která si ho k sobě přitahovala za motýlka.Rudá barva motýlku se mi zakousla do očí a nagelované vlasy jak by smet! "Promiň, nikdy by mě nenapadlo že si tohle na sebe vezmeš."zakroutil sjem hlavou jen tak pro sebe a otočil se ke dveřím.vytáhl jsme ještě klíč a zamkl za nimy. Tohle už na mě bylo vážně moc.Potřeboval jsme něco..něco c oby mě probralo.zapadl jsme do koupelny a oplachoval si obličej ledovou vodou ale ani to nepomáhalo.Nevnímal jsem zvonění telefonu, jak se ke mě snažila dovolat recepční, nechtěl jsme slyšet Mirka který z bůhví jakého důvodu mlátil na spojovací dveře a volal an mě se skličujícím hlasem.Bylo mi to jedno.Potřeboval jsme se uklidnit, ani nevím proč, přišlo mi to jako podraz?Proč vlastně, vždyť mě nemohlo rozhodit to že mel an sobě oblek, vždyť už jsme jednou viděl na něm oblek, když jsme ho přemlouval aby si ho kvůli mě na konec roku vzal. "Bože!" Svezl jsem se o dveře výtahu a zmáčkl přízemí. "To kvůli ní si ho vzal, né kvůli mě"Zklamal mě a zklamalo mě i to že sem jí nenačapal a on tak neměl příležitost dát jí kopačky. "Proboha proč se tak chovám?" nechápal jsem sebe samotnýho a mé poblázněné chování.Výtah cinkl a já byl dole an recepci.Zvedl jsem se a šel z hotelu pryč.Motal jsme se kolem dokola bez jediné šance najít bar kde bych semohl opít a pak jako náhlá střela vedle mě zastavil taxík a já uzřel onu známou tvář.

Vaše sisi
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kuro- tan vaše milující co to bez vás nepřežije brzo...xD Kóma se blíží...xD Kuro- tan vaše milující co to bez vás nepřežije brzo...xD Kóma se blíží...xD | Web | 22. února 2010 v 21:41 | Reagovat

Jááááá to asi odmítám číst bože muuuuuuuj ne kecám číst to budu i kdyby mě tomělo zabít...xD:D:D na to je to moc užasný nuhu...xD ale prostě to je to je kyaaaaaaaaaaaa smrt Simonovi jak prostě co to má s hormonama ten mirek já ho zakousnu udělám si něm WO-DO nebo jak se to píše a bude ho to bolet :D:D i když je to vymyšlení postava ale co třeba někde žije a budeho to bolet muhahaha:D:D nhaa jsem já to podlá:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama