Varuji každou osobu mladší 18 let, že obsah na těchto stránkách a odkazy na jiné weby se týkají pohoršujícího materiálu týkajícího se především sexuální tématiky homosexuálních párů.
Věková hranice je tu od 18 + a neberu žádnou odpovědnost pokud mladší jedinci utrpí jakoukoliv újmu na zdraví.
Mé stránky jsou mím vlastnictvím a váže se na ně autorské právo.
Kontakt na mě je : Ctenar0@seznam.cz
Tyto stránky především slouží mě, děkuji všem kteří stvořily svět bez kterého já bych nepřežila mnoho dní.

Jednou to začalo a nikdy to neskončí.

Milovník 12

22. února 2010 v 20:00 | sisi |  Návštěvník 2 alias Milovník
Tento díl, no comenty až pak xD nuhaha (to mám od tebe Kuro-tan xD Muhaha-Nuhaha


Přes spánek sem naštěstí toho kreténa neviděl, ale ani jsem nezaznamenal že by tu někde byl.
A pak.
"Áááááááááááá.!" Rozeřval jsme se na celé kolo. "Doprdele co se děje?!Já ještě nechci umřít!" Přicapil jsem se na sedačku a přitom řval. "Simone, ehm, no víš mi už ehm no přistáli jsme." "Co e?" Šíleně jsem vipískl a pak jsem pootevřel očko. "Já žijůůůůůů!Díky díky díky." Začal jsem oba dva pusinkovat a pak přišla letuška a já děkujů a vrhnul jsem se jí kolem krku a pak mi to došlo.Zbledl jsem a zezelenal a naprosto jsem zdřevěněl. "Halo jste v pořádku?"A Mirek se děsně rozchechtal.A pak když jsme vycházely jen sem mu řekl. "Tohle si přehnal bude tě to bolet!"
A myslím že jeho kyselý obličej jasně značil že se bojí.Jen jsem se uškrnul přesně tohle byl cíl.
"A hele Mirku co te'd budeme dělat jako?" "No jako dykde budeme spát atak?Vždyt je něco po půlnoci jakože." "Ahá ty myslíš hotel?" "No jasně my s Klárkou máme pokoje v hotelu nedaleko odsud, 5 hvězdiček jakože, myslím že Francis." Zvedl ruku jako žena a hleděl si na nehty a okázela mě ignoroval. "A kde budu já spát?" A než sem se nadál už nasedaly do taxíku. "Hej!Kde budu já spát?" Zařval jsme na něj skrze pootevřené okénko. "Je mi to fuk, hlavně si sežen odvoz!" "Cože?" Ale než sem stačil zareagoval už byly za zatáčkou. "On mě tu nechal?" "TY BUZERANTÉÉÉÉ!" Zahromoval jsem a kufr jsem postavil blízko sloupu, pak jsem vytáhl svetr a posadil se na něj.Tohle mu neodpustím i kdyby mi vnucoval vilu na bahamách! Nečekal jsem na něj, nečekal jsem nikoho a přece jen za chvíli přede mnou zastavil taxík.Bylo mi jedno že tam zastavil prostě jsme jen zavřel oči a když jsem se chtěl podívat k obloze uviděl jsem žanskou tvář.Měla zrzavé vlasy, teda aspo'n v tom osvětlení to tak vypadalo a mla přívětivý ůsměv, a popravdě byla krásná.Při tom světle mi připadala jako anděl ano anděl zkázy.A to díky barvě těch jejích očí.Byly totiž dábelské. "Tak co pojedeš?"ukázala na taxík svítící světlami a blinkry. "Ale jo." Zvedl jsem se ale jak jsem byl zimou stuhlý padl bych na kolena kdyby mě nezachitila. "Usnout tu vnoci není zrovna bezpečné, usmála se." "Hm." Když jsem nasedl zeptala se naučenou frází. "Kam to bude?"Bylo to zdvořilé ale už bylo poznat že jí trpělivost začín á docházet "Co já vím?" Odpověděl jsem. "Nevím kam bych šel."věděl jsem ež chtěla něco říct, ale zarazila se.A já jí všechno vyklopil,podle mě to bylo tím že jsem jí neznal, možná tím že mi přišla milá, nebo že by tím že jí dnes vidím naposled?Netušil jsem a bylo mi to jedno.Řekl jsem jí o té první noci, řekl jsem jí o dalším dnu a dalším a i o tom včerejším, zmínil jsem i jméno.Pozorně mě poslouchala a zapnula topení.Světla svítily blinkry byly vyhozené, topení hřálo a vrnělo spolu s motorem a pouliční lampa vytvářela protnutí tmy a šera.Bylo to tajemné. A já jí tam vykládal největší změny v mém životě. A když jsem skončil ona jen přikývla, možná věděla že nic nechi slyšet, enbo jsem jí tím vyrazil dech mohlo to být i zimou.Ale zařadila nahodila spojku a plyn a pomalým krokem se rozjela. Jely jsme kolem všeho možného a já sledoval světla budov atak.Nikdy natu noc nezapomenu. "Tak jsme tady." "Kolik dlužím?" "To je dobré." Usmála se a zavřela mi ruku s bankovkami. "Vozila bych tě dál ale čeká na mě doma přítel, tak se měj." A ještě než zavřela dveře od auta hodil jsme ke spolujezdci pod nohy pytlík i s těmi bankovkami. "Sbohem." Řek jsem a naposledy se sní rozloučil, nikdy na ní nezapomenu.Pak jsem se otočil a šel do hotelu.Velkým písmem nade mnou visel název hotelu Francis a 5 hvězdiček pod ním.
"Však počkej."
"Dobrý večer, nemám tu rezervaci na jméno Jasan?" Řekl jsem si že zkusit to můžu.
"Ale jistě váš přítel tu byl před hodinou a řekl mi že by jste se měl dostavit.Máte pokoj hned vedle nich a jsou propojené dveřmi. "Tady je váš klíč, užijte si pobyt u nás." "Děkuji Vám pěkně milá slečno ale kde je klíč od těch spojovacích dveří?" Jakoby jsem udělal nechápavého.
"Pan Mirek si vzal oba dva. "A nemáte ještě jeden navíc Margaret?"
"Opřel jsem se o pult a svůdně na ní žmurkl."
"No pane ale ten je pro pracovníky hotelu neměla bych Vám ho svěřovat." "Pro Vás jsem Simon Margaret." "Jistě, vyčkáte minutku hned vám ho donesu." Ladně jako labut se zvedla ze svého otáčivého křesílka a odnesla sebou dozadu i ten svůj nechutnej zadek.Mám hezčí, poznamenal jsem si pro sebe v duchu. "Tady je pane Simone a neříkejte to nikomu prosím." "Jistě že ne slečinko a vy to na oplátku neříkejte Mirkovi ano."Mrkl jsem na ní a pak jsem odešel k výtahu.Tohle svádění nesnáším, a popravdě jsme to dělal poprvé ale je vidět že se to vyplatilo sledovat filmy s Jamesem bondem.Usmál jsem se pro sebe a nechal jsem se vyvést výtahem až nahoru do našeho patra. "Otevřel jsem dveře a už vzdáleně jsem zaslechl vzdechy.Potichounku jsem zasunul klíč do dveří a a posunul ho jako by dál.Jen a't nespadne na zem.
Modlil jsem se.A pak jsem pootočil a vuala bylo odemčeno.Pak jsem pootevřel, klíček zasunul a můj vytáhl a schoval. Ani jeden si mě nevšiml atak jsem neslyšně zase dveře zavřel a popošel jsem kousek dál ode dveře. A pak jsem trochu rázně došel a rychle otevře ldveře a zařval."Já tě prostě zabiju Mirku, co sis to...." A pak když jsem se na ně oba podíval a pak na Mirka došlo mi že se povedlo.
Na 100% by mě podříznul kdyby měl po ruce můž, na 100% by mě zastřelil kdyby měl na nočním stolku revolver a na 100% by mě uškvařil mít pohled jako ten chlápek z X-mena.A já ho chtěl ještě víc dopálit a že byc hchtěl aby Klára žárlila?Prostě a jednoduše jsem vyhrkl. "Ty máš ale sexy zadek Mirku, stím by se dalo dělat věcí."Jediný co sem viděl byla rudá barva na obouch dvou a já měl ještě bílý triko, Klára by mě určitě smetla jak toreadora rozzuřenej býk,
kdybych bejval netřísk dveřma a pak na postely nevybuchl v smích.
Nechápal jsem jak je možný že maj tedko náladu na sex, ale co jejich věc.
Došel jsem do sprchy a pořádně jsem smil tu všechnu špínu ze sebe.
"Tys mi teda dal kámo." "Co?" Vyjeknul jsem. "Jo to seš ty Mirku." "Čekal jsi snad prezidenta?" Rychle se ohlédl. "Toho ne ale ta černovlasá manekýna dole nebyla k zahození." "Cože?" Ty se koukáš po cizích ženských?" "Vždyt žádnou nemám tak nevim co děláš?" "A já sem co?"
"Ženská určitě ne!" "Proboha jak to že seš nahatej?" Vipískl jsem jak je přehřátý. "Vypadni ode mě před chvílí si to sní dělal!" Vypadnul jsem ze sprchovýho kouta a parádně si narazil kostrč.
"Jsi v pořádku, vyskočil ven a sehl se ke mně." "Ani se ke mně nepřibližuj a běž si kní vlézt zpátky do postele!" "Promin." "Vypadni." Rozbrečel jsem se.Proboha proč jsem brečel nevím, proč jsem se choval jako žárlivej milenec, proč?Nechápal jsem vůbec svoje chování. "Ani se nedivím že jsi zdrhnul asi si nejspíš poznal že nestojím za nic.Poznal jsi že sem jen debil.Johne.Kurva!Kurva!"
Mirek s ručníkem okolo pasu ho poslouchal zpoza dveří, ale neodvážil se vejít a utěšit ho, už mu to dost pohnojil svými vlastními tužbami.
Tohle musel nechat jen a jen na něm.Na jeho rozhodnutích a činech.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kuro- tan vaše milující co to bez vás nepřežije brzo...xD Kóma se blíží...xD Kuro- tan vaše milující co to bez vás nepřežije brzo...xD Kóma se blíží...xD | Web | 22. února 2010 v 21:34 | Reagovat

*už si na tě brousím nůž...xD a vypadám jako silně deprimovaný psychopat ale představ si ten nejpsychopatičtější výrat ale 100x horši takhle nějak vypadám*:D:D já toho Mirka zaškrtím božeeee:D:D ty mi áváš nejrač bych je zašrtila všecky kromě simona a johna:D

2 Kuro- tan vaše milující co to bez vás nepřežije brzo...xD Kóma se blíží...xD Kuro- tan vaše milující co to bez vás nepřežije brzo...xD Kóma se blíží...xD | Web | 22. února 2010 v 21:35 | Reagovat

nya jinak jsem ráda že jsem tě nakazila MUHAHA nuha:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama