Varuji každou osobu mladší 18 let, že obsah na těchto stránkách a odkazy na jiné weby se týkají pohoršujícího materiálu týkajícího se především sexuální tématiky homosexuálních párů.
Věková hranice je tu od 18 + a neberu žádnou odpovědnost pokud mladší jedinci utrpí jakoukoliv újmu na zdraví.
Mé stránky jsou mím vlastnictvím a váže se na ně autorské právo.
Kontakt na mě je : Ctenar0@seznam.cz
Tyto stránky především slouží mě, děkuji všem kteří stvořily svět bez kterého já bych nepřežila mnoho dní.

Jednou to začalo a nikdy to neskončí.

Milovník 10

22. února 2010 v 19:56 | sisi |  Návštěvník 2 alias Milovník
"No konečně ses kámo probral."Otevřel jsem i druhé oko a trochu jsem se povytáhl i s peřinou. "Co si probůh viváděl, málem mi z tebe ostal infarkt!" Zajíkl se a sedl si vedle mě na postel. "Nic.Promin mi." "Zašeptal jsem a pak mi došlo že na sobě necítím skoro žádné oblečení. " Kde mám oblečení?A kdo mě převlíkal?"Zadíval jsem se na něj.Hodil na mě ůchyláckej pohled. "No přeci já, a ted si vyberu tu péči."Zazubil se a vrhl se na mě. "Pomoooooooooooc!"Snažil jsem se popadnout dech. "To-tohle, není fér!!!" Já sem nahej, víš jak.....jak to-to.Áááááááááááááááááá už přest-tan, Míro prosím." Konečně mě přestal šteklit za krkem a na břichu. "A slibuješ že mě nebudeš provokovat?Nerad bych Klárku podvedl."Zaculil se na mě stím nejperverznějším ksichtíkem který ovládal a pak mi stáhl peřinu! "Ty uchylácké prase já to povím mamince, že obtěžuješšš malé chlapešššky." Zašišlal jsem na něj a pak jsme se oba nepředstavitelně rozchechtaly.
"Hele za chvíli vyrážíme víš to doufám?" "Co?Vždyt letadlo odlítá až v osm večer." "tak se mrkni na hodinky cukříčku." "A do prdele, já nemám nic zbalenýho." "To je v poho volal jsem tvý mamče a ona ti zbalila věci, pak se proně jen stavíme a taky pro Klárku a vyrážíme vstříc tomu tvýmu cukříčku." "Tak jo ,dík a neříkej mi cukříčku, prezervative!" "Co si to řek, ještě chvíli provokuj a uvidíš prezervativ v akci!" Pohrozil mi ale já ho nebral vážně. "To bys neudělal!" "Vsadil by ses?" Zamrkal na mě a přetočil mě na břicho, přičemž mi přišpendlil ruce nad hlavou a donutil mě vyšpulit na něj zadek. "Máš ho tak krásnej, klidně bych tě přefiknul." Docela z něj šel strach. " A co Klár-ka?"
Zaskočilo mi to v krku.On se jen zasmál a otočil mě.Nemusela by se to dozvědět, ale ten tvůj jo a já bych pak měl pěknej problém. "Ale než jsem něco stačil říct byl už pryč.Pololežel jsem na postely a přemýšlel jsem o tom co mi to vlastně řek. netušil jsem že Mirek hned jzyvřel dveře tak se po nich svezl na koberec a složil hlavu do dlaní, ale věřím že i kdybych to věděl tak bych to nechápal stejně jako on. Po půl hodině někdo zaklepal a poté vešel. Byl to sluha. "Máte příjít dolů za chvíli budete odjíždět.tady vám Pán posílá oblečení." Položil ho na židly kus od postele a s ůklonou odešel. Že ho z toho pořád nebolí záda. Pomyslel jsem si a pak jsem sešel obléct.
Když jsem byl hotový, tak jsem se snažil tak trochu upravit tu postel ale po našem praní s Mirkem to snad ani nešlo.teda rozhodně né mě. Ale neměl jsme na tohle myslet, protože pak jsem si znova vzpoměl na ty jeho řeči. "Možná že to řekl abych se rozptýlil, jo určitě to tak bude!" Povzbudil jsme se a pak jsem sešel dolů. "No konečně že deš, ještě chvíli a vletěl bych na tebe." Postěžoval si Mirek už v bundě. "Jo jasně promin." "Tak jedeme!" Zavelel a za chvíli jsme už nabíraly Kláru i ty její kufry! Líbali se a já myslel že Kláru zabiju, nechápal jsme to. Nechápal jsem ani to proč se Mirek se mnou celou dobu nebavil a pořád se sní jen budto ocucával nebo si povídal, ale pořád jen sní.
Když jsme přišly k přepážkám na odbavení tak jsme zjistily jednu zásadní věc. "Hele není to nějaký divný moje letenka je jiná než ta vaše kluci!" "ukaž řekly sme s Mirkem oba nestejno." "No jo." Potvrdil jsem. "Ale všichni sme v první třídě tady to máš napsaný a máš tam i jméno!"Pornesl Mirek!" "TO jono ale podívej je taková zvláštní i ta barva. "Tak ukaž zajdu se zeptat támhle." Vzal si od ní tu letenku a zašel za tou paní u přepážky odbavení.Chvíli se tam sní o něčem dohadoval a pak přišel knám se svráštěným obočím. "No máš pravdu.Si v první třídě jako my ale ty máš ještě vlastní postel aby jsi mohla spát!" "Cože?" vykulily jsme oba dva oči. "Jo je to přesně tak jak říkám, hned jakmile vzlétneme nebudeš sedět snáma ale budeš spát v postely ve speciální co tam je, nechápu proč to tak táta udělal ale asi myslel na tvoje pohodlí Kláry." Viděl jsme tu její mrzutost a štěněčí pohled co posílala ke mě. "A nejde to vyměnit třeba že bych šel spát já?" Zeptal jsem se a ona jen takala na souhlas. "Né na to jsem se taky ptal, ale protože to je speciálně na tvý jméno nejde to aby tam byl někdo jiný než ty, leda že by jsi neletěla pak by to šlo změnit jinak ne. " "Je mi to moc líto ale budeš muset jít spát." Zasmušile pronesl Mirek." Netušil jsem že tohle má dobře nahraný. "Tak jo já budu hajat a vy mě pak vzbudte né že mě tam necháte, docela jsme i unavená. " "Tak jo." Políbily se a pak jsme se v letadle oddělily.
"Hele proč nikdo není v první třídě?" "Jak to mám vědět?" Řekl a točil nechápavě očima na každou stranu. Ale to byl taky další trik.
"Ááááááááá, proboha co to je?" Vykřikl jsem a natiskl jsme se k Mirkovi. "TO jsou jen turbulence to za chvíli přejde." A měl pravdu. "Vážení cestující......bla bla bla.....můžete si již odepnout pásy. "Hurá." "Ááááá, co se stalo proč je tma?" "Klídek spi, to je možný zařídit aby zhasly světla chápeš." Uklidnoval mě Mirek. "Tak jo dík. Pak se nahl do uličky. "Áááááááááááá, co to?" Rychle jsem se vymrčtil do stoje. "Klid jen ti polohuju křeslo aby jsi si mohl natáhnout nohy." "Aha. A až příště budeš zase něco dělat tak mě prosímtě varuj jasný?!" "Jasný!" Zašklebil se na mě.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama