Varuji každou osobu mladší 18 let, že obsah na těchto stránkách a odkazy na jiné weby se týkají pohoršujícího materiálu týkajícího se především sexuální tématiky homosexuálních párů.
Věková hranice je tu od 18 + a neberu žádnou odpovědnost pokud mladší jedinci utrpí jakoukoliv újmu na zdraví.
Mé stránky jsou mím vlastnictvím a váže se na ně autorské právo.
Kontakt na mě je : Ctenar0@seznam.cz
Tyto stránky především slouží mě, děkuji všem kteří stvořily svět bez kterého já bych nepřežila mnoho dní.

Jednou to začalo a nikdy to neskončí.

Because....

22. února 2010 v 20:51 | sisi |  Huš
Celý život žiji ve stínu jiných lidí, tiše se poučuji z jejich chyb a přesto toužím udělat své vlastní chyby a aniž bych si to uvědomoval dělal jsme těch chyb víc než bych chtěl, a to zjištění mi došlo hned potom co jsem tu chybu udělal, ale nejhorší bylo že jsem už to nedokázal zastavit, jen jsem sledoval dění a uvnitř sebe sám jsem se užíral. Říká se že je láska slepá a my takzvaně nosíme růžové brýle a možná to je i pravda ale mé zamilování pramenilo z chyb a já více zjišťtoval jak vážné to je. Zamiloval jsem se do někoho, který mi byl nejbližším ze všech a přitom jsem hlasitě podporoval jeho život, jeho štěstí , jeho zamilovanost do drahé osoby a sám jsem trpěl tím sžíravým pocitem že se mi srdce rozskočí a pak ztvrdne v kámen.
Toužil jsem si sním psát nebo si jen představovat jak na mě promlouvá, jak mě poučuje nebo kritizuje, chtěl jsem vše co mi nabízel a mé chamtivé srdce závidělo vše.
A pak se stala nehoda, tedy pro mě to nehoda byla, začala si se mnou psát jeho milá, všechno její štěstí jsem vnímal s vysokou radostí, ale sám jsem nedokázal nic jiného než se klepat a přetvařovat se. Vytvořil jsem si tak působ přežití vždy když mi říkala o těch krásných dnech nebo darech co si pro ní připravil, vše co jsem si vysnil, říkala mi vše co jsem věděl že by udělal, všechnu jeho laskavost a cit kterým ji zapl'noval, ano ji. Brečel jsem a bylo mi špatně zároveň snažil jsem se zapomenout namlouváním si spousty jiných zamilovaností k jiným , ale vše co jsem si nalhával mi mnohem víc škodilo než pomáhalo.
Jsem vážně v koncích a proč?Protože mi je tolik kolik je?Protože jsem to co jsem , protože jsme si tak vzdálení. Proč ti ani jednou nedokážu napsat pravdu, proč se nedokážu chovat spontálně a říct ti své city?"proč jsem vždy zamrzlý a přesto cítím co mé srdce v hrudi provádí.
Proč?Stále se ptám a přemýšlím proč se to tak vše událo.
"A víš čeho se bojím nejvíc?"
Toho že mi jednoho dne už nenapíšeš, toho že stále budeš jen s ní a když se zeptám kdo tam je dostane se mi odpovědi její jméno. Proto už ICQ nepoužívám, proto jsem se uzamkl do sebe a nikdo neví jaké city pociťuji. Jediným vysvobozením je mé psaní a písně které jsou poslední dobou víc a víc romantičtější, kurnik proč to když se necítím tak krásně jak bych měl?
A víš čím to je?Je to tím že sním o tom co se mi nikdy nesplní. Vždy budu žít tak jak budu chtít ale bez tebe má lásko, protože lepší muž než ty po planetě zemi nechodí a pokud ano je na tom stejně jako ty. Atak se s tebou chci tímto rozloučit.
"Nevěříš?"
Popravdě já také ne, nedokážu tě opustit, nedokáži se vzdát ani toho vyprávění o vašem společném štěstí, a věřím že se někdy setkáme a já opravdu uvidím tvé štěstí a ty mě jím nakazíš a já dokáži zapomenout. I když tomuhle taky nevěřím. Nevěřím ničemu než jen předurčení že zůstanu taký jaký chci pokaždé být. Neloučím se a dávám ti sbohem zároveň.
Už nechci být tebou spoutám ani svým srdcem. Vzdávám se svého rozumu a klidně se odstěhuji do Bohnic, jen když mi namluvíš že jsem po celou dobu snil. Prosím řekněte že je to jen sen.
"A já již nebudu snít ani si přát nesplnitelné věci."
"Sbohem."
21.Srpna 2009
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kuro- tan vaše milující co to bez vás nepřežije brzo...xD Kóma se blíží...xD Kuro- tan vaše milující co to bez vás nepřežije brzo...xD Kóma se blíží...xD | Web | 23. února 2010 v 7:09 | Reagovat

Nyaa tak toto bylo nádherneee...xD :D musela jsem si to přečíst dvakrát, abych to pořádně pochopila a je to opravdu nádherné...xD nuhu chce se mi brečet:D:D

2 ♥nakashima-chan♥ ♥nakashima-chan♥ | Web | 23. února 2010 v 15:09 | Reagovat

krása mno ..plepáč ze som tu dlho nebola..zajtra ti to vynahradím a napíšem aj pár komentov k milovníkovy....všimla som si tam dole že tam je dáky special...inak trachu som nepochopila posledný dej...kto sa tam zabila kto je teraz s kým,,,???? napíš ak vieš čo myslím.... :-D  :-D

3 Gel-chan Gel-chan | Web | 26. února 2010 v 7:24 | Reagovat

Nádherné ... ^^, sice jsem na to byla jako Kuro ale neaw ^^.

4 Aristide Aristide | E-mail | Web | 19. prosince 2011 v 13:38 | Reagovat

Pěknej blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama