Varuji každou osobu mladší 18 let, že obsah na těchto stránkách a odkazy na jiné weby se týkají pohoršujícího materiálu týkajícího se především sexuální tématiky homosexuálních párů.
Věková hranice je tu od 18 + a neberu žádnou odpovědnost pokud mladší jedinci utrpí jakoukoliv újmu na zdraví.
Mé stránky jsou mím vlastnictvím a váže se na ně autorské právo.
Kontakt na mě je : Ctenar0@seznam.cz
Tyto stránky především slouží mě, děkuji všem kteří stvořily svět bez kterého já bych nepřežila mnoho dní.

Jednou to začalo a nikdy to neskončí.

Sisi je zde a je tak vlastně zpět xD

23. ledna 2010 v 22:15 | sisi |  BLIK-me
Takže jak Vám asi už došlo jsem tady, a taky pořádně i nasraná, a víte proč, těsně před Vánocema se mi rozesral Pc a můj kámoš mi řek že mi ho dá horhomady, nakonec to dopadlo tka že ho už mám ale teprve až ted a navíc mi odešel HARDDISK a já kráva neměla nic uloženéh oa to znamená pro nás všechny co? ŽE TO CO SEM MĚLA PŘIPRAVENÝ NA VÁNOCE JE VŠECHNO V PRDELY !!!!!!!!!!!!!!!
Nehledě nato že toho bylo opravdu ale opravdu hodně, a tím myslím konec Milovníka a jeho 3 sérii asi do 12 dílu, konec BKD,nekolik jednorázovek, novou kapitolovku, Další celou sérii Dark wariora,dokončenou kapitolovku Wěrní až do postele, několik dílů deštnýho listu a spoustu dalšího a dalšího, jsem ted aždopádně stroskotanec co už nemá co dělata proto jsem se rozhodla znovu založit stránky ano právě ted si asi říkáte.Už pokolikáté?!!!!!Ale prostě musím, nejenže strácím zájemce co ty moje výplody čtou ale ztrácím už i samotné povídky, a le o mích nápadech se to říct prostě nedá.,Ale aby jste to věděly předem a proto Vám to také oznamuji předem škola je promě hodně důležitá tak ty stránky stejně budou spíš ještě v takovém tou kolaudačním řízení než se pořádně a parádně rozjedou, a ještě se Vás chci zeptat nevíte jak dostanu soubory z Hardisku? xD já to totiž fakt znova psát nechci nikdy to tak nedělám xD. A jo ještě, to co už sem napsala a budu sem přidávat tak budu kontrolovat aby se neřeklo ež sem moc velká nespisovatelka,a taky hlavně proto abych dokázala naší učitelce z čestiny že mám na víc než jen na 4/5 ze slohový práce.Děkuji za pozornost vřele dám doporučuji aby jste si to zde užily.
PS.Sb si napíšu jidny teď budu ráda že rozhejbu nohy sem úplně ztuhlá.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Gel-chan Gel-chan | Web | 24. ledna 2010 v 17:41 | Reagovat

Hardisku .. => Určitě to jde .. myslím že by jsi měla zajít za nějakým 'opravářem' a poradit se.. mělo by to jít - protože co v dnešní době nejde opravit a  jenom ten hardisk .. no nic .. prostě o určitě půjde => ovšem nevím za kolik - ale pokud jsi tam měla neuložené věci (já mám taky velkou paměť ale seru na to a nic si na ní neukládám, takže až mi chcípne nedej bože pc tak budu taky hezky nahraná) ^^.

2 Nojmik-Toren Nojmik-Toren | Web | 27. ledna 2010 v 18:56 | Reagovat

OU SUPER ...jsi zpátky!! JEště,že jsem si tě nesmázl...zůstanu teda SB?  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama