Varuji každou osobu mladší 18 let, že obsah na těchto stránkách a odkazy na jiné weby se týkají pohoršujícího materiálu týkajícího se především sexuální tématiky homosexuálních párů.
Věková hranice je tu od 18 + a neberu žádnou odpovědnost pokud mladší jedinci utrpí jakoukoliv újmu na zdraví.
Mé stránky jsou mím vlastnictvím a váže se na ně autorské právo.
Kontakt na mě je : Ctenar0@seznam.cz
Tyto stránky především slouží mě, děkuji všem kteří stvořily svět bez kterého já bych nepřežila mnoho dní.

Jednou to začalo a nikdy to neskončí.

Návštěvník 9

23. ledna 2010 v 23:25 | sisi |  Návštěvník 1
Věnováno Akemi-chan, protože jí zatím nezaměstnávám opravou chyb v mých povídkách. ")
Ps.tedy zaměstnávala jsem ji xD

"......Madlooooooooooooooooo!" zakřičela a hned na to bylo slyšet bouchnutí dveří a hromové dupání, div se neroztřásl celý dům. Poslední, co Simi viděl, byla velká flekatá zhouba, která ho povalila na zem a začala olizovat, div celý neroztál. Babička Madla se rozesmála v zvonivý smích a doga Madla se rozštěkala. Simon se vyhrabal zpod ohromné feny a posadil se do křesla. I teď byla Madla skoro ve výši jeho očí. A tak jí pohladil za ušima, načež jí pošeptal ,že teď bude bydlet na čas s ním a že mu pomůže připravit překvápko pro jednoho fešáka.
"Madlo, sedni!" řekl, a tím si vyzkoušel, jestli ho Madluška ještě poslouchá. A Madla přece jen poslechla. Sice trochu mrzutě,ale poslechla, a když to za chvíli vyzkoušel znova, Madla už neprotestovala vůbec.
"Mám jí moc ráda, Simi, tak mi na ní dávej pozor, ano? A co nějakou tu sušenku, hmm? Nebo dortík?"
"Ne, ne, už musím jít domů!" Zvedl se a šel pro Madlino vodítko.
"Tak dobře, ale vezmeš si s sebou pár koláčků!" Než stačil protestovat, vypařila se do kuchyně a jako vždy se z pár koláčků vyklubaly dvě narvané mísy až po okraj. Na jeho nechápavý pohled reagovala jako vždy: "Máš přeci spousty kamarádů, ne, a táta taky jí jako buldozér a Madluška toho taky spořádá!"
"Tak dobře," řekl jsem a snažil jsem se narvat ty mísy do tašky k sešitům a knihám. Po chíli se mi úspěšně podařilo tam vše napěchovat a poté i napasovat k sobě do zubů, abych mohl tašku zavřít.
Bábi Madla se ještě s flekatou fenou rozloučila podáním packy a pak mi dala znova pusu, tentokrát na čelo. Celkem mě to dojalo, jako kdyby se loučila navždy se svým starým přítelem, ehm, přítelkyni.
"Není to navždy," usmál jsem se a s vodítkem v ruce a s Madlou po boku jsem se vydal domů, nebo teď spíše na nepřátelské území okupované sexy mužem, který mě rajcoval až do morku kostí - ale pšššššššššššt! - to zatím nikdo vědět nesmí!

Ps2. Prostě jenom muhehe! :_D
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama