Varuji každou osobu mladší 18 let, že obsah na těchto stránkách a odkazy na jiné weby se týkají pohoršujícího materiálu týkajícího se především sexuální tématiky homosexuálních párů.
Věková hranice je tu od 18 + a neberu žádnou odpovědnost pokud mladší jedinci utrpí jakoukoliv újmu na zdraví.
Mé stránky jsou mím vlastnictvím a váže se na ně autorské právo.
Kontakt na mě je : Ctenar0@seznam.cz
Tyto stránky především slouží mě, děkuji všem kteří stvořily svět bez kterého já bych nepřežila mnoho dní.

Jednou to začalo a nikdy to neskončí.

Návštěvník 6

23. ledna 2010 v 23:12 | sisi |  Návštěvník 1
"Dobrý den třído, posadtě se." Řekl a já si automaticky sedl aniž bych z něho zpustil oči.Ta košile, bože ty vlasy.Oči dělej otoč se..........řval jsem přímo v duchu a čekal až se na mě podívá, znovu jsem chtěl vidět ty oči.....ty oči....ty dva démanty které jsem viděl v noci............on tě zneužil...pohoršil tě....říkalo jeho lepší já.Dělal to co jsi potřeboval....co jsi chtěl.............líbilo se ti to."Hodláte mi tu spát Simone Jasane, nebo mi hodláte raději říct co je dnes za den?Zeptal se mě zkoumavě a zaryl do mě ty svůdné oči s kapkou výhrušky. "Dix-huitième jour de Février"Odpověděl Simon po dlouhém prohrabávání v mysli. "Leze to z vás hůře nežli z mého zahynulého perského kocoura." Řekl posměšně načež se Simon dopálil mnohem víc až se zhoupnul na židly a málem spadl na zem. "Na zemi to není příliš pohodlné, tak bych vám raději doporučoval zůstat na židly sedět klidně, i když to v některých případech moc dobře nejde že?" Pronesl mezitím co šel ke svému stolu.Simonovy zaskočilo.Ten bastard.Zasyčel jsem v duchu a sliboval mu doma odplatu jakou ještě nezažil.Zbytek hodiny jsem seděl s hlavou sklopenou ačkoliv jsem tušil ,že se na mě stále dívá.A taky tomu tak bylo, a také díky tomu pohledu dostal nápad jak toho lišáka dostane.Sice neměl zrzavej kožich, ale to přirovnání mu sedlo, dodala jeho horší polovička a už se těšila jak mu to nandá ..pokud mu to nandá dodala ta lepší a přesně věděla jak to skončí.No jak asi.... napomenul je oba dva Simon...vítězstvím pro mě.....přece...oba hlasy radši mlčely ,ale oba už tušily že to dopadne jak dopadne a to znamenalo jediné........no přece že to nák dopadne.


  • Ps. Dix-huitième jour de Février je francouzsky a znamená to "18 Února" ---je to podle google překladače tak se nedivte když to bude špatně xD
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Arya Arya | 6. února 2010 v 22:34 | Reagovat

mhhhh tak paci sa mi  8-) *zvrhli usmev* 8-) a som zvedava ako nejak dako ci jak to dpadne ale asik zacinam tusit *este zvrhlejsi usmev* ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama