Varuji každou osobu mladší 18 let, že obsah na těchto stránkách a odkazy na jiné weby se týkají pohoršujícího materiálu týkajícího se především sexuální tématiky homosexuálních párů.
Věková hranice je tu od 18 + a neberu žádnou odpovědnost pokud mladší jedinci utrpí jakoukoliv újmu na zdraví.
Mé stránky jsou mím vlastnictvím a váže se na ně autorské právo.
Kontakt na mě je : Ctenar0@seznam.cz
Tyto stránky především slouží mě, děkuji všem kteří stvořily svět bez kterého já bych nepřežila mnoho dní.

Jednou to začalo a nikdy to neskončí.

Návštěvník 10

23. ledna 2010 v 23:27 | sisi |  Návštěvník 1
"A, do háje! Naši jsou doma! To je průser, Madly, protože já nevím, jak tě domů propašuju." Začal histerčit.
"Moment, co takhle zkusit vymyslet nejprve nějaký plán, hmm?" bleskla mu hned nad hlavou žárovka a on začal uvažovat, až se mu z hlavy čudilo.
"Takže za 1) Co takhle si zkusit zahrát na to, že jsem tě našel zraněnou na ulici a potřebuješ ošetřit?" Madla nereaguje."Dobře dobře! za 2) Hmm, a co kdybych tě převlékl do oblečení a vydával tě za spolužáka? Hmm, hmm, není to skvělý nápad?." - protočení očí a otočení hlavy jsou jasné, ne.
"Ale byl to celkem dobrej nápad, to uznej," otočení hlavy zpátky, "Okej, už mlčím...za 3) Už nevíím, nebo mám říct pravdu?" Štěknutí! "Na to zapomeň!" Razantně to odmítl a otočil hlavou na stranu, kde jen tak, jakoby náhodou, spatřil kontejner, a tam krabici, a ne ledajakou, přímo se třpytila ve svitu pomalu zacházejícího slunce. A jemu se nebezpečně zablýsklo v očích. Madla věděla, že to nevěstí nic dobrého.
Rychle a nenápadně, aspoň si to myslel, doběhl ke kontejneru a sebral krabici. Vrátil se zpět a ukázal Madle, že tam musí vlézt. Ikdyž se Madle nechtělo, nakonec uposlechla svého nynějšího páníčka a litovala toho, že odešla od teplé postele a plné mísy žrádla.
Simon zkusil zvednou krabici i s Madlou, ale jaksi valně mu to nešlo. A tak začal krabici posouvat, po schodech mu to šlo ještě pomaleji a zpotil se přitom jako čuník, ale byl u dveří. Otevřel je potichu a v neviditelnosti se přesunul ke schodišti, které mělo několik schodů, které se stáčely do spirály. Polilo ho horko a zdálo se mu, že se mu pod nohama dělá loužička z již vypoceného potu, ale omyl - loužička to nebyla - byla to louže, ale nebyla z potu. Madla mu počurala nohy.
"ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!" zařval a vyhodil Madlu z krabice ven. Dřív než se přiřítili rodiče, stihl Madlu poslat do pokoje. A na místo čůrek postavit krabici.
"Co se děje, Simone?" optal se otec a až za chvíli se přiřítila matka i s tím bohem.
"Nic, nic. Jen jsem uklouzl, nic víc."
"A co to tu tak smrdí, Simi?" zacpala si jeho matka nos, načež ji po chvíli oba dva muži napodobily.
Ale než zareagoval, už byl sám, za což bohu děkoval. Uklidil tu spoušť a rychle se vydal za Madlou. Nestál o to, aby měl něco rozkousané nebo pokálené. Naštěstí se nic takového nestalo a on jen spatřil kajícný pohled Madly, která ležela na předložce u okna v jeho pokoji. Nedokázal se na ní prostě zlobit, měl teď pocit, že je to jeho chyba.
"Si celá babička" pogratuloval jí a šel se osprchovat, koneckonců smrděl jako tchoř.


Ps. "Naše tranérka MoutinQa říká že desátý kolečko při běhu je vždycky zlomový tak uvidíme jestli to tak bude i tady v povídkce hihihy!" Ps2. Máma už otravuje musím jít xD Ps3. Tohle je do kulatin všechno dobré zítra toho snad i přibude víc, ale je toho opravování celkem fůra xD muhaha
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kyle Kyle | Web | 24. ledna 2010 v 14:57 | Reagovat

Čau Sisi, jsem rád, že jsi zpět. Moc rád bych s tebou zůstal SB. Tak se kdyžtak ozvi. Zatím se měj a přeju hodně úspěchů :-)

2 Gel-chan Gel-chan | Web | 24. ledna 2010 v 17:44 | Reagovat

HURÁÁ ^^ ..
Jsem moc ráda že jsi se rozhodla vrátit se + dopsat mou Vážku že?
*smích*
No tak napiš na blog jestli budeš chtít zůstat SB ^^ - já o tebe totiž budu stát vždy ^^.

PS:A to s tím hardiskem - fakt by to mělo jít ^^.

3 Kuro-tan Kuro-tan | Web | 26. ledna 2010 v 20:58 | Reagovat

Božee muuuuuuuj sisiii...xD já potřebuju rozhodě další díleek..xD:D to bylo váážně ale vážně užasny:D:D ty tvoje hlody mě dostávaly všecko mě dostávalo já nevím co ti n to prostě mám říct:D:D asi tě vychvílim do nebe protože to ani jinak nejde:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama