Varuji každou osobu mladší 18 let, že obsah na těchto stránkách a odkazy na jiné weby se týkají pohoršujícího materiálu týkajícího se především sexuální tématiky homosexuálních párů.
Věková hranice je tu od 18 + a neberu žádnou odpovědnost pokud mladší jedinci utrpí jakoukoliv újmu na zdraví.
Mé stránky jsou mím vlastnictvím a váže se na ně autorské právo.
Kontakt na mě je : Ctenar0@seznam.cz
Tyto stránky především slouží mě, děkuji všem kteří stvořily svět bez kterého já bych nepřežila mnoho dní.

Jednou to začalo a nikdy to neskončí.

Návštěvník 1

23. ledna 2010 v 22:21 | sisi |  Návštěvník 1
Byla tma. Nic neviděl, jen cítil něčí dotyky. Cítil, že ruce, které se jej dotýkají, jsou silné. Mnohem silnější než ty jeho. I když mohl křičet a bránit se, neudělal to. Tiše vzdychl, když ucítil jazyk na svém penisu a začal toužit po tom, aby se ten pocit, který právě pocítil, opakoval. Intenzivněji. Zlehka přirazil oné osobě přímo do úst. Neucítil žádný odpor a proto začal přirážet intenzivněji. Velice jej vzrušoval nejen pohyb, který vykonával, ale také přítomnost jazyka na svém penisu. Byl do oné rozkoše tak zabrán, že aniž by si to uvědomil, vyvrcholil přímo do neznámých úst. Těžce dýchal a svýma rukama zajel neznámému do vlasů. Toužil spatřit tvář té osoby ve svém klíně. Když ji však uviděl v záři měsíce, znechuceně a zároveň vystrašeně od sebe muže odstrčil: "Tati?!"
Ps. ten začátek není ode mě ,ale donutil mě napsat to co z toho všecho vzniklo xD Ps2.Není vše jak vypadá, proto se nebojte číst dál xD
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Gel-tan Gel-tan | Web | 28. ledna 2010 v 8:26 | Reagovat

Sisí moje .. miluju tuhle povídku a ty to moc dobře víš :D. Netrap nebohou Gelunku *smrkne si* a hopsej sem přidat další díllečky :D ..

2 Arya Arya | 6. února 2010 v 22:25 | Reagovat

OMG!!! zaciatok ma dostal do kolien co  to co to som zvedava  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama